RAPORT

Pogarda

Groźny wypadek Anne Heche. Nowe informacje o stanie aktorki

Wypadek Anne Heche (fot. BACKGRID /Backgrid USA/Forum)
Wypadek Anne Heche (fot. BACKGRID /Backgrid USA/Forum)

Najnowsze

Popularne

Anne Heche spowodowała wypadek samochodowy w Los Angeles, wjeżdżając swoim autem w budynek mieszkalny, w którym następnie wybuchł pożar. Przedstawiciel aktorki poinformował, że kobieta jest w stanie stabilnym.

Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę i uciekł z miejsca wypadku

Biłgorajscy kryminalni zatrzymali 23-latka, który najechał na leżącego na jezdni mężczyznę i odjechał bez udzielenia mu pomocy. Poszkodowany zmarł...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w piątek. Jak informowała lokalna policja, samochód, który prowadziła Anne Heche, wypadł z drogi i z dużą prędkością uderzył w dom. Według mediów w chwili wypadku na liczniku jej pojazdu było ponad 140 km/h. 


Heche z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala na oddział intensywnej terapii. Poza nią nikt inny nie doznał obrażeń. Początkowo informowano, że stan aktorki jest krytyczny. Jednak jak przekazał w niedzielę jej przedstawiciel, kobieta jest w stanie stabilnym i wraca do zdrowia. 


„Ma szczęście, że żyje"


„Jej rodzina i przyjaciele proszą o modlitwy oraz o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie” – powiedział przedstawiciel aktorki. 


Anonimowe źródło CNN przekazało natomiast, że Heche ma szczęście, że żyje. – Ma poważne oparzenia i czeka ją długi powrót do zdrowia. Jej zespół i rodzina wciąż próbują dowiedzieć się, co doprowadziło do wypadku – mówi. 


Aktorka nie została jeszcze przesłuchana przez policjantów ze względu na poważne obrażenia. Media donoszą, że kobieta miała być pijana, jednak do tej pory oficjalnie nie potwierdzono tej informacji. 


Anne Heche (fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)
Anne Heche (fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej