Tusk kontra Tusk

Lewandowski zdobył dla Barcelony pierwszą bramkę [WIDEO]

Robert Lewandowski (fot. Alex Caparros/Getty Images)

Robert Lewandowski zdobył pierwszą bramkę dla Barcelony w rozgrywanym na stadionie Camp Nou towarzyskim meczu z meksykańskim Pumas UNAM. Polski napastnik wpisał się na listę w trzeciej minucie, minął bramkarza i trafił do siatki z ostrego kąta. Zaliczył także dwie asysty.

Lewandowski pożegnał się z kolegami z Bayernu. „Było mi smutno"

Robert Lewandowski od niedzieli przebywa w Monachium, gdzie we wtorek oficjalnie pożegnał się z niedawnymi kolegami z Bayernu i pracownikami klubu....

W piątej minucie Lewandowski z kolei asystował przy bramce Pedriego. Zaliczył także asystę przy golu Pedriego na 4:0. Barca wygrała ostatecznie 6:0.

To czwarty występ kapitana reprezentacji Polski w składzie „Dumy Katalonii”. W towarzyskich meczach za oceanem z Realem Madryt (1:0), Juventusem Turyn (2:2) i New York Red Bulls (2:0) nie strzelił gola.

Mecz z Pumas UNAM jest ostatnim sprawdzianem Barcelony przed sezonem ligowym, który rozpocznie 13 sierpnia spotkaniem u siebie z Rayo Vallecano.