RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Wpadka zakochanej pary. Nawzajem uchronili się przed więzieniem

Mężczyzna i jego partnerka byli poszukiwani przez policję (fot. Shutterstock)
Mężczyzna i jego partnerka byli poszukiwani przez policję (fot. Shutterstock)

Dwójka poszukiwanych wpadła w ręce włodawskiego dzielnicowego. Najpierw zatrzymany został mężczyzna ścigany z powodu zaległych grzywien. Pragnąca uchronić go przed więzieniem konkubina uregulowała należności i przyszła na posterunek z dowodami wpłaty. Szybko okazało się, że i jej grozi więzienie. Wtedy z pomocą pospieszył uwolniony już partner kobiety.

Atak nożowniczki w Warszawie. Raniła dwie osoby

Policjanci zatrzymali kobietę, która w niedzielę na warszawskiej ulicy raniła ostrym narzędziem dwie osoby – poinformowała stołeczna policja....

zobacz więcej

Dzielnicowy z Włodawy (woj. lubelskie), młodszy aspirant Marcin Nowicki w rejonie ogródków działkowych w tym mieście zatrzymał poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności 35-latka. Mężczyzna mógł uniknąć więzienia pod warunkiem wpłaty grzywien w wysokości blisko 3 tysięcy złotych.


Po zatrzymaniu mężczyzny jego konkubina, chcąc ratować partnera, uregulowała wszelkie należności i przyszła na włodawską komendę z potwierdzeniem wpłaty zaległych należności.


Gdy kobieta została wylegitymowana przez funkcjonariuszy okazało się, że ona też jest poszukiwana i na cztery dni ma trafić do więzienia. Wolny już konkubent nie zostawił swojej partnerki w potrzebie. Powiedział, że teraz to on uwolni swoją ukochaną i wpłaci zaległą grzywnę.


Po uregulowaniu wszystkich należności para szczęśliwie wróciła do domu.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej