RAPORT

Prorosyjska era Tuska

„Wakacyjna Trasa Dwójki”. Gwiazdy wystąpią w Stężycy [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

W niedzielę, 7 sierpnia „Wakacyjna Trasa Dwójki” zawita na Kaszuby. Widzowie TVP2 i publiczność zgromadzona w Stężycy wezmą udział w zabawie w rytmach popularnych przebojów. Na scenie pojawią się między innymi: Oceana, Ottawan, Maja Hyży oraz zespoły: Boys, Kombi i Czerwone Gitary.

Po fali krytyki Beyoncé zmienia tekst piosenki. Fani wytknęli jej jedno słowo

Niedługo po dyskusji, jaka rozgorzała w mediach społecznościowych, rzeczniczka piosenkarki poinformowała zagraniczne redakcje m.in. BBC i „Sky...

zobacz więcej

W niedzielny wieczór Oceana zaśpiewa swój przebój „Endless summer”, który był oficjalnym hymnem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Ponadto zabrzmią najpopularniejsze piosenki Czerwonych Gitar: „Tak bardzo się starałem”, „Kwiaty we włosach”, „Ciągle pada” oraz przeboje Marcina Millera i zespołu Boys: „Niech żyje wolność i swoboda” oraz „Jesteś szalona”. Zespół Kombi zaśpiewa swoje ponadczasowe szlagiery „Słodkiego miłego życia” i „Black&White”.


Na scenie w Stężycy wystąpią także: Top Girls, Łobuzy, Ottawan, Exaited i Maciej Smoliński. W duetach z Mają Hyży, Pawłem Skibą i Dagmarą Jaworską zagrają Mike & Laurent, czyli warszawski duet Dj’ów – Michał Harasimiuk i Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej.


Podczas koncertu nie zabraknie coverów zagranicznych hitów takich jak: „Asereje”, „Ciao Siciliano”, „Shalala Lala”, „Macarena” i „Coco Jambo”.


Koncert poprowadzą Ida Nowakowska-Herndon i Tomasz Kammel, a na backstage’u pojawi się Małgorzata Opczowska.Widzowie TVP2 wezmą udział w interaktywnych konkursach i zabawach. Będą mogli pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmy z wakacji. Dla widzów i publiczności przygotowano koszulki z autografami gwiazd oraz atrakcyjne upominki. Podczas koncertu w specjalnym konkursie będzie można wygrać samochód osobowy Fiat 500.


„Wakacyjna Trasa Dwójki” w niedzielę, 7 sierpnia o godz. 20 w TVP2.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej