RAPORT

Wojna na Ukrainie

Tragiczny wypadek strażaków wracających z akcji

(fot. TT/@KGPSP)
(fot. TT/@KGPSP)

„Dziś rano doszło do wypadku samochodu straży pożarnej z trzema funkcjonariuszami KG PSP wracającymi z działań przy pożarze w m. Osła (woj. dolnośląskie). W wyniku nieszczęśliwego wypadku, jeden funkcjonariusz poniósł śmierć a dwóch zostało rannych. Ogromna tragedia” – napisał na Twitterze Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej.

Pożar zakładu produkującego paliwa na Dolnym Śląsku

Płonie zakład przetwórstwa tworzyw sztucznych w miejscowości Osła (pow. bolesławicki), w którym wytwarzane są paliwa. Na terenie przedsiębiorstwa...

zobacz więcej

„Dziś rano doszło do wypadku samochodu straży pożarnej z trzema funkcjonariuszami KG PSP wracającymi z działań przy pożarze w miejscowości Osła (woj. dolnośląskie). W wyniku nieszczęśliwego wypadku, jeden funkcjonariusz poniósł śmierć a dwóch zostało rannych. Ogromna tragedia” – napisał na Twitterze Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej.


Bartkowiak poprosił także o uczczenie minutą ciszy oraz włączenie sygnałów alarmowych we wszystkich jednostkach PSP w niedzielę o godzinie 8:00.


„Równocześnie flagi do połowy masztu z kirem – do dnia pogrzebu. Zachęcamy jednostki OSP do wzięcia udziału. Proszę o modlitwę….” – napisał. 


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej