RAPORT

Wojna na Ukrainie

Słupska adwokat raniła nożem dwóch mężczyzn. Była pod wpływem alkoholu

Podczas zatrzymania kobieta stawiała czynny opór (fot. tvp.info/Paweł Chrabąszcz)
Podczas zatrzymania kobieta stawiała czynny opór (fot. tvp.info/Paweł Chrabąszcz)

Katarzyna R., znana adwokat ze Słupska, została zatrzymana przez policję. Miała ciężko zranić nożem dwóch mężczyzn – poinformowało Radio Gdańsk. – Trwają czynności – powiedział portalowi tvp.info mł. asp. Michał Sobiesiak z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

Surowsze kary za najcięższe przestępstwa

Sejm odrzucił w piątek niemal wszystkie senackie poprawki do obszernej nowelizacji Kodeksu karnego wykonawczego, która zmienia niektóre zasady...

zobacz więcej

Według ustaleń Radia Gdańsk, do serii zajść doszło w Słupsku w nocy z 5 na 6 sierpnia. Do ataku nożem doszło na ulicy Lelewela po godzinie 23. Zaatakowani to mężczyźni w wieku 39 i 36 lat.


Jak nieoficjalnie ustalił reporter Radia Gdańsk, jeden z mężczyzn otrzymał został zraniony w pośladek, a drugi otrzymał dwa ciosy: jeden w brzuch, a drugi w szyję i w poważnym stanie trafił do szpitala.


Straciła prawo jazdy


Policjanci po dotarciu na miejsce ustalili rysopis osoby mogącej mieć związek z tymi zdarzeniami. Dokładne sprawdzenie terenu przyległego doprowadziło do zatrzymania 39-latki. Została zatrzymana w samochodzie. Auto prowadziła pod wpływem alkoholu – podaje Radio Gdańsk. Funkcjonariusze w związku ze zdarzeniem drogowym zatrzymali kobiecie prawo jazdy – dowiedział się portal tvp.info.


Podczas zatrzymania kobieta stawiała czynny opór – znieważyła oraz naruszyła ich nietykalność dwóch policjantów. Jednego z funkcjonariuszy kopnęła, drugiego uderzyła głową w twarz.


Adwokat trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Policja zabezpieczyła po zdarzeniu siekierę oraz nóż – podało Radio Gdańsk.


– Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku – przekazał portalowi tvp.info mł. asp. Michał Sobiesiak z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej