RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Na spotkaniu z politykami PO apelowano, by w TVP Info „nie mówili prawdy” [WIDEO]

Politycy PO w Oświęcimiu (fot. TT/ Michał Szczerba)
Politycy PO w Oświęcimiu (fot. TT/ Michał Szczerba)

Najnowsze

Popularne

W Oświęcimiu sympatycy Platformy Obywatelskiej mieli do posłów tej partii szczerą prośbę. – Zwracam się do panów z taką gorącą prośbą, polegającą na tym, że faktycznie do tego TVP Info należy pójść – stwierdziła kobieta. Za tym apelem kryje się jednak większa strategia: „nie mówić prawdy”.

W czwartek posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba odwiedzili Oświęcim, gdzie spotkali się z sympatykami w ramach tzw. „Klubu Obywatelskiego”.


Michał Szczerba nie krył zadowolenia z efektów spotkania: „Jesteśmy zbudowani liczną obecnością mieszkanek i mieszkańców. Opowiedzieliśmy, jak PiS ukradł nam państwo. I jak rozliczymy PiS-owskie afery!” – napisał na Twitterze.


W trakcie samego spotkania głos oddano także mieszkańcom. Jedna z kobiet miała ważny apel do polityków partii Donalda Tuska.


– Zwracam się do panów z taką gorącą prośbą, polegającą na tym, że: faktycznie do tego TVP Info należy pójść. Ale dobrze by było, żeby szli tam posłowie, którzy są bardzo wytrwali nerwowo, żeby nie powiedzieli czegoś, nie powiedzieli prawdy, w sensie takim, że będzie to odwrócone – stwierdziła kobieta.


Zobacz także: Tak poseł KO kpił z Tuska: Albo się chował, albo...

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej