RAPORT

Tusk kontra Tusk

Nie żyje synek Jakuba Rzeźniczaka. Oliwier chorował na nowotwór

Oliwier był ciężko chory, wykryto u niego rzadkiego guza wątroby (fot. arch.PAP/StrefaGwiazd/S.Leszczyński, Instagram/jakubrzezniczak25)
Oliwier był ciężko chory, wykryto u niego rzadkiego guza wątroby (fot. arch.PAP/StrefaGwiazd/S.Leszczyński, Instagram/jakubrzezniczak25)

Nie żyje syn piłkarza Jakuba Rzeźniczaka i modelki Magdaleny Stępień. Oliwier był ciężko chory, wykryto u niego rzadkiego guza wątroby. Rodzice o śmierci chłopca poinformowali w mediach społecznościowych.

Nie żyje aktorka znana z hollywoodzkich hitów

4 kwietnia w wieku 74 lat po krótkiej chorobie zmarła Kathy Lamkin. Jak informuje serwis „Deadline”, amerykańska aktorka wystąpiła m.in. w filmach...

zobacz więcej

Chorobę zdiagnozowano w styczniu tego roku. Roczny chłopiec był leczony w klinice w Izarelu.

„Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376” – czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez rodziców chłopca.

Rodzice Oliwiera podziękowali za wsparcie w czasie choroby ich syna. „Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni” – napisali.

Jakub Rzeźniczak jest piłkarzem Wisły Płock. Wcześniej fani mogli oglądać jego występy w barwach Widzewa Łódź, Legii Warszawa, a także w zagranicznym klubie Qarabagu Agdam w Baku. Grający na pozycji obrońcy Rzeźniczak w latach 2008–14 był reprezentantem Polski.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej