RAPORT

Pogarda

Wpadka na spotkaniu PO. „Zwieźli tych ludzi z sąsiedniego miasta” [WIDEO]

Europoseł Bartosz Arłukowicz z Platformy Obywatelskiej (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)
Europoseł Bartosz Arłukowicz z Platformy Obywatelskiej (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)

Najnowsze

Popularne

Bartosz Arłukowicz z Platformy Obywatelskiej spotkał się z mieszkańcami Turowa. – Przyszło bardzo dużo ludzi jak na taką niewielką miejscowość – zaznaczył europoseł, a potem zaczął zadawać zebranym pytania. Szybko okazało się, że bardzo wielu z nich przyjechało ze Szczecinka.

Gniezno. Zwolennik opozycji uczy dziecko wulgarnego hasła [WIDEO]

W niedzielę w Gnieźnie z mieszkańcami i działaczami PiS spotkał się prezes partii rządzącej Jarosław Kaczyński. Zwolennicy opozycji zorganizowali z...

zobacz więcej

Bartosz Arłukowicz powiedział, że frekwencja go cieszy, ale problemem są ci mieszkańcy Turowa, którzy nie pojawili się na spotkaniu.

– Macie robotę do wykonania. Ja wam zostawiam zadanie domowe. Ja mam do pani pytanie. Jak ma na imię pani sąsiadka? – zapytał jedną z kobiet Arłukowicz.

– Halina – padło w odpowiedzi.

Zobacz także ->  Kaczyński: Obniżanie podatków sposobem zwiększenia dochodów budżetowych

– A gdzie jest Halina? Pójdzie pani do Haliny i powie, że spotkanie było okej i że warto było? – dopytywał europoseł.

Ale ja jestem ze Szczecinka – odpowiedziała kobieta.

Wulgaryzmy i krzyki z udziałem dzieci. Wśród zadymiarzy były poseł Palikota

Prezes PiS Jarosław Kaczyński przyjechał w niedzielę do Konina. Gdy dojeżdżał na miejsce, grupka osób puściła z megafonu wulgarną piosenkę...

zobacz więcej

Polityk PO powiedział więc, że idzie szukać dalej. – A jak ma na imię pani sąsiadka? – zwrócił się Arłukowicz do przypadkowej osoby siedzącej kilka metrów dalej.

Ja też jestem ze Szczecinka – usłyszał parlamentarzysta. Okazało się, że to nie koniec. Gdy inny z mężczyzn poprosił o możliwość zadania pytania, powiedział: „Szczecinek to miasto, które ma około 40 tys. ludzi. Nie ma oddziału chirurgii dziecięcej”.

Zobacz także ->  Wyborcy Tuska szczerze: PO dało nam też pokraść

Nagrania z wizyty Arłukowicza obiegają już sieć. „Zwieźli tych ludzi z sąsiedniego miasta” – oceniają internauci i podkreślają, że zamiast spotykać się z wyborcami danych miast, działacze PO aktywizują na takie imprezy swoich działaczy i zwolenników z całego regionu.

„Ale samozaoranie. No przecież to jest od dawna wiadomo, że zaraz ci »mieszkańcy Turowa« wsiądą do busa i grzecznie pojadą na następne »spontaniczne« spotkanie” – dodają użytkownicy sieci.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej