RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Dziewczyna mafii i żołnierka z urazem mózgu. Najnowsze wcielenia Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence (fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)
Jennifer Lawrence (fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Najnowsze

Popularne

Prace nad filmem „Causeway”, w którym główną rolę zagrała Jennifer Lawrence, są na etapie postprodukcji. Data premiery nie została ujawniona, ale projekt ma ujrzeć światło dzienne w tym roku. To nie jedyny obraz z udziałem aktorki, która wróciła do pracy po dłuższej przerwie na odpoczynek.

Laureatka Oscara straciła ząb na planie. „Prawie cały film zagrałam bez niego”

W wigilię Bożego Narodzenia do katalogu Netflixa trafi czarna komedia „Nie patrz w górę” w reżyserii Adama McKaya. Główne role zagrali w niej...

zobacz więcej

Za realizację „Causeway” odpowiada niezależna amerykańska wytwórnia filmowa i telewizyjna A24. Ma ona w swoim dorobku tak znane obrazy jak „Moonlight” i „The Lighthouse”.

Główną bohaterką tego pełnometrażowego filmu jest mieszkająca w Nowym Orleanie żołnierka. Podczas służby w Afganistanie doznała poważnego urazu mózgu. To utrudnia jej odnalezienie się w powojennej rzeczywistości.

Scenariusz wyszedł spod pióra debiutantki, Elizabeth Sanders. Za reżyserię odpowiada Lila Neugebaurer, która do tej pory pracowała przy spektaklach broadwayowych i produkcjach telewizyjnych. W posiadanie praw do filmu weszła Platforma Apple TV+.

Od 2019 r., kiedy ukazał się „X-Men: Mroczna Phoenix” z udziałem Jennnifer Lawrence, premierę miał tylko jeden film, w którego obsadzie się znalazła – „Nie patrz w górę”. Gwiazda zrobiła sobie przerwę od aktorstwa, gdyż chciała odpocząć.

Wkrótce jednak nastąpi wysyp widowisk, do których była zaangażowana. Zobaczymy ją m.in. w „Bad Blood”, gdzie gra oszustkę ze świata nowych technologii i w nowym filmie Paola Sorrentino „Mob Girl” o dziewczynie mafii, która zostaje informatorką FBI.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej