RAPORT

Pogarda

„Nazywam się Robert, jestem z Polski, mieszkam w Barcelonie”. Prezentacja „Lewego”

Robert Lewandowski zaprezentowany jako piłkarz Barcelony (fot. PAP/EPA/CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH)
Robert Lewandowski zaprezentowany jako piłkarz Barcelony (fot. PAP/EPA/CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH)

Najnowsze

Popularne

Robert Lewandowski oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz Barcelony. Do uroczystości z udziałem prezydenta klubu Joana Laporty doszło w Miami, gdzie wicemistrzowie Hiszpanii przebywają na przedsezonowym tournee. – Nazywam się Robert, jestem z Polski, mieszkam w Barcelonie – powiedział z uśmiechem po katalońsku kapitan reprezentacji Polski.

Bundesliga żegna się z Lewandowskim. Wzruszająca animacja [WIDEO]

Robert Lewandowski jest już oficjalnie piłkarzem Barcelony. Polskiego napastnika, który poprzednio przez ostatnią dekadę występował w Niemczech,...

zobacz więcej

W poniedziałek Lewandowski przeszedł testy medyczne i wziął udział w pierwszym treningu z nowym zespołem. We wtorek oficjalnie ogłoszono podpisanie czteroletniego kontraktu. Ostatecznie prezentacja blisko 34-letniego napastnika odbyła się w środę. – Nazywam się Robert, jestem z Polski, mieszkam w Barcelonie – powiedział z uśmiechem po katalońsku kapitan reprezentacji Polski.

Później już po angielsku, Lewandowski dodał, że „dołączenie do takiego klubu wymagało wiele pracy”.

We wtorek „Lewy” oglądał z trybun sparing wygrany 6:0 z Interem Miami. – Widziałem ogromny potencjał zespołu. Barcelona to drużyna z wielką historią, teraz razem chcemy pisać jej nowe rozdziały – zadeklarował polski piłkarz.

Pytany o wyzwania, Lewandowski odparł, że „chce strzelać gole”. – Jeśli ja trafiam do siatki, to zespół może wygrać mecze. W futbolu trzeba być nienasyconym, a ja zawsze jestem nienasycony – zakończył.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej