RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Problemy rywali Rakowa. Przylecą do Polski dopiero w dniu meczu?

Piłkarze Astany nie wylecieli na mecz z Rakowem (fot. FB/FC Astana)
Piłkarze Astany nie wylecieli na mecz z Rakowem (fot. FB/FC Astana)

Najnowsze

Popularne

W czwartek o godz. 21 Raków podejmie w Częstochowie Astanę w spotkaniu II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Kazachowie mają jednak ogromny problem z dotarciem do Polski. W Częstochowie pojawią się prawdopodobnie dopiero w dniu meczu.

Bundesliga żegna się z Lewandowskim. Wzruszająca animacja [WIDEO]

Robert Lewandowski jest już oficjalnie piłkarzem Barcelony. Polskiego napastnika, który poprzednio przez ostatnią dekadę występował w Niemczech,...

zobacz więcej

Astana miała przylecieć do Polski czarterem, ale… coś poszło nie tak. Kazachowie w środę po południu opublikowali oświadczenie.

„Klub informuje, że z przyczyn technicznych nie złożono wcześniej zaplanowanego lotu czarterowego do Polski. Lot został również przełożony na wieczór z powodu prac naprawczych na międzynarodowym lotnisku Nur Sułtan.

Klub monitoruje sytuację w trybie specjalnym i planuje jak najszybszy wyjazd na mecz wyjazdowy kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA” – czytamy.

Odwołany już został zaplanowane na środowy wieczór trening oraz konferencja prasowa.Mecz ma się rozpocząć w czwartek o godz. 21. Transmisja w TVP Sport.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej