RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Premier Morawiecki pochwalił drużynę siatkarską. „Perła w koronie”

Premier Mateusz Morawiecki (fot. PAP/Tomasz Wiktor)
Premier Mateusz Morawiecki (fot. PAP/Tomasz Wiktor)

„Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to perła w koronie polskich drużyn klubowych” – napisał na Facebooku premier Mateusz Morawiecki. Jak dodał, ten zespół inspiruje kolejne pokolenia młodych siatkarzy.

Lewandowski w Barcelonie. Kosmiczna kwota odstępnego [WIDEO]

Robert Lewandowski został piłkarzem Barcelony. Kapitan reprezentacji Polski podpisał z „Blaugraną” czteroletnią umowę. Bayern Monachium ma otrzymać...

zobacz więcej

„Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, to perła w koronie polskich drużyn klubowych. Dziewięć razy mistrzostwo Polski, a dwa razy z rzędu triumfowali w Lidze Mistrzów. To drużyna, która skutecznie inspiruje i szkoli kolejne pokolenia młodych siatkarzy” – napisał premier na Facebooku.

Szef rządu w minioną niedzielę gościł w Kędzierzynie-Koźlu. „Dziękuję za gościnę i zachęcam wszystkich do aktywności – bo sportowe wakacje to udane wakacje!” – dodał Mateusz Morawiecki.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w poprzednim sezonie po raz drugi z rzędu wygrała Ligę Mistrzów, pokonując w finale włoski Trentino Itas 3:0. Drużyna zdobyła dublet w Polsce – mistrzostwo i puchar kraju.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej