RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Atak na ekipę Telewizji Polskiej

Najnowsze

Popularne

Groźby pobicia w stosunku do ekipy i pracowników ochrony TVP, plucie, obelgi. W niedzielę po południu pod siedzibą TVP na stołecznym pl. Powstańców Warszawy doszło do napaści i aktów agresji fizycznej ze strony niezidentyfikowanych napastników. Telewizja Polska prosi o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Atak na ekipę TVP. Antycovidowcy użyli pięści i gazu łzawiącego [WIDEO]

Podczas manifestacji przeciwników obostrzeń pandemicznych kilku mężczyzn zaatakowało ekipę TVP. Operatorator kamery dostał w twarz gazem łzawiącym,...

zobacz więcej

Na nagraniu widać, jak dwaj agresorzy grożą pobiciem członkowi ekipy Telewizji Polskiej, a jeden z nich pluje jednemu z członków ekipy w twarz. Potem obaj zdają się odchodzić, ale za chwilę wracają, by skierować swoje groźby również pod adresem ochrony obiektu TVP.


Przeczytaj także: Atak na dziennikarzy TVP. Relacjonowali proaborcyjne protesty


Następnie znów odchodzą, a mężczyzna, który wcześniej znieważył pracownika Telewizji Polskiej, rzuca w kierunku ekipy butelkę. Wsiadają do podstawionego dla nich samochodu. Obaj zajmują miejsca z prawej strony, prawdopodobnie więc w pojeździe siedzi jeszcze co najmniej jedna osoba – kierowca. Auto – białe kombi – skręca w ul. Moniuszki.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej