RAPORT

Wojna na Ukrainie

Zaginęła 16-latka z Olsztyna. Wyszła z domu wyrzucić śmieci

Zaginęła Ewelina Szafryńska (fot. Gdziekolwiek jesteś / Facebook)
Zaginęła Ewelina Szafryńska (fot. Gdziekolwiek jesteś / Facebook)

Policjanci z Olsztyna poszukują zaginionej w niedzielę Eweliny Szafryńskiej. 16-latka wyszła z domu wyrzucić śmieci, wsiadła do tajemniczego samochodu, a następnie przepadła bez śladu. Rodzina zaginionej i policjanci proszą o informacje mogące ustalić miejsce pobytu nastolatki.

Zaginęła 14-letnia Amelia. Policja prosi o pomoc

Policja szuka 14-letniej Amelii Golas. Dziewczyna wyszła z domu w Wieruszowie (woj. łódzkie) i do tej pory nie wróciła do domu. Funkcjonariusze...

zobacz więcej

Ewelina, jak przekazali policjanci, po raz ostatni była widziana w niedzielę 3 lipca, około godziny 11.30 w miejscowości Goździków przy ulicy Głównej. Jak podaje rodzina 16-latki, Ewelina wyszła wyrzucić śmieci, następnie wsiadła do zaparkowanego nieopodal domu tajemniczego samochodu koloru srebrnego i odjechała w nieznanym kierunku.

Nastolatka od tamtej pory nie nawiązała kontaktu ze swoją rodziną, nie ma przy sobie dokumentów ani telefonu. Matka 16-latki prosi o informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu jej córki.

Policjanci udostępnili rysopis zaginionej 16-latki. Dziewczyna ma około 165 cm wzrostu. Ciemne proste włosy do ramion. Niebieskie oczy i szczupłą budowę ciała. W dniu zaginięcia nastolatka ubrana była w niebieskie spodenki i białą bluzkę z czarnym nadrukiem oraz ciemne klapki.

Ktokolwiek wie o losach Eweliny, proszony jest o kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112 lub 575 956 523.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej