RAPORT

Wojna na Ukrainie

Gigantyczna gaża i nowa umowa. Salah z nowym kontraktem

Mohamed Salah podpisał nowy kontrakt (fot. Mustafa Yalcin/Anadolu Agency via Getty Images)
Mohamed Salah podpisał nowy kontrakt (fot. Mustafa Yalcin/Anadolu Agency via Getty Images)

Koniec spekulacji nt. przyszłości Mohammeda Salaha. Napastnik Liverpoolu przedłużył o dwa sezony wygasającą w przyszłym roku umowę. Egipcjanin został najlepiej opłacanym piłkarzem w drużynie. Co tydzień na jego konto trafi 400 tysięcy funtów.

Rekordowy skok Duplantisa na otwartym stadionie [WIDEO]

Podczas mityngu Diamentowej Ligi w Sztokholmie Armand Duplantis pokonał o tyczce wysokość 6,16 m. To najlepszy wynik w historii na otwartym...

zobacz więcej

Przyszłość Salaha długo pozostawała jedną wielką niewiadomą. W końcu – po miesiącach negocjacji – szefowie Liverpoolu dogadali się ze swoim gwiazdorem ws. kontraktu. Nowa umowa będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku. Poprzednia kończyła się za dwanaście miesięcy.

O parafowaniu umowy przez Egipcjanina klub poinformowały w oryginalnym nagraniu w mediach społecznościowych. W ciągu kilku godzin filmik odtworzono blisko 2 miliony razy.

Salah dołączył do Liverpoolu latem 2017 roku, gdy angielska drużyna pozyskała go z AS Roma. Z The Reds wygrał Ligę Mistrzów oraz Premier League, a w 254 rozegranych meczach strzelił 156 goli oraz zanotował 63 asysty.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej