RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Ukradli sześć blach z ciastem i 15 butelek wina. To nie był ich pierwszy raz

Mężczyźni ukradli sześć blach ciasta (fot. Shutterstock/irina2511)
Mężczyźni ukradli sześć blach ciasta (fot. Shutterstock/irina2511)

Na dwa miesiące trafili do aresztu dwaj mężczyźni podejrzani o kradzieże z włamaniem do lokalu gastronomicznego w Kożuchowie w woj. lubuskim. Ich łupem padło m.in. sześć blach z ciastem i 15 butelek wina – poinformowała Justyna Sęczkowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Chciał przepłynąć jezioro wpław. Policjant uratował tonącego 62-latka

W Ośnie Lubuskim policjant wraz z trzema młodymi mężczyznami uratowali tonącego 62-latka. Okazało się, że mężczyzna pod wpływem alkoholu chciał...

zobacz więcej

– Obaj usłyszeli zarzuty dokonania trzech kradzieży z włamaniem do tego samego lokalu. Grozi im za to do 10 lat więzienia – powiedziała Sęczkowska.

W środę policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego z lokali gastronomicznych w Kożuchowie. Złodzieje zabrali z niego 15 butelek wina, telefon komórkowy i niewielką kwotę pieniędzy.

Funkcjonariusze z kożuchowskiego komisariatu szybko wytypowali podejrzanych o włamanie. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch mężczyzn.

Śledczy ustalili, że dwa tygodnie wcześniej ci sami mieszkańcy Kożuchowa włamali się do tego samego lokalu, skąd również ukradli żywność. Przy okazji kolejnego, trzeciego włamania mężczyźni ukradli sześć blach ciasta.

Policjanci odzyskali część rzeczy pochodzących z włamań. Ciasto zapewne zostało zjedzone, gdyż zostały po nim same blachy.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej