RAPORT

Pogarda

Michniewicz wydał oświadczenie. Kiedy pozew dla dziennikarza Wirtualnej Polski?

Czesław Michniewicz zamierza skupić się na przygotowaniu reprezentacji do mundialu w Katarze (fot. Mateusz Slodkowski/DeFodi Images via Getty Images)
Czesław Michniewicz zamierza skupić się na przygotowaniu reprezentacji do mundialu w Katarze (fot. Mateusz Slodkowski/DeFodi Images via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Czesław Michniewicz po publikacji Wirtualnej Polski na temat jego powiązań z Ryszardem F. domniemanym szefem mafii piłkarskiej zapowiedział pozwanie redakcji i autora tekstu Szymona Jadczaka do sądu. W czwartek selekcjoner wydał w tej sprawie oświadczenie.

Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy. Już dziś rusza sprzedaż biletów na mecz charytatywny

Iga Świątek od początku rosyjskiej inwazji solidaryzuje się z Ukraińcami. Razem ze swoim zespołem zdecydowała się zorganizować mecz charytatywny...

zobacz więcej

„Seria publikacji i wypowiedzi medialnych dotycząca mojego rzekomego udziału w procedurze korupcyjnej uderzyła nie tylko w moje dobre imię, na które pracuje od wielu lat, ale także – a może przede wszystkim – w moją rodzinę” – czytamy w oświadczeniu.

Michniewicz dodał, że „jest osobą niewinną i tego faktu będzie bronił wszystkimi dostępnymi środkami”.

Selekcjoner nie zamierza jednak teraz pozywać Jadczaka i Wirtualnej Polski.

„Najważniejszym celem są mistrzostwa świata w Katarze, które rozpoczną się już za pięć miesięcy (...). Muszę być myślami z kadrą a nie na sali sądowej” – dodał, zapowiadając „walkę o dobre imię po zakończeniu turnieju”.

Mistrzostwa świata w Katarze rozpoczną się 21 listopada. Polska trafiła do grupy C, gdzie zmierzy się z Argentyną, Meksykiem i Arabią Saudyjską.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej