RAPORT

Wojna na Ukrainie

Lotos ogłasza wakacyjną promocję. W lipcu i sierpniu litr paliwa z 30-groszowym rabatem

Lotos rozpoczyna wakacyjną promocję skierowaną do nowych oraz dotychczasowych uczestników programu Navigator (fot. arch.PAP/Leszek Szymański)
Lotos rozpoczyna wakacyjną promocję skierowaną do nowych oraz dotychczasowych uczestników programu Navigator (fot. arch.PAP/Leszek Szymański)

Od piątku, 1 lipca do końca sierpnia na stacjach Lotosu będzie obowiązywała ogólnopolska promocja, która upoważnia do zakupu do 150 l paliwa w miesiącu z 30–groszowym rabatem na każdy litr – poinformowała w czwartek spółka paliwowa.

Benzyna na Orlenie tańsza 30 gr na litrze. Obajtek zdradza szczegóły

– PKN Orlen od poniedziałku do końca wakacji wprowadza rabat w wysokości 30 groszy za litr benzyny i oleju napędowego – poinformował na Twitterze...

zobacz więcej

W piątek, 1 lipca Lotos rozpoczyna wakacyjną promocję skierowaną do nowych oraz dotychczasowych uczestników programu Navigator. Do końca sierpnia w ramach akcji „Tankuj taniej z programem Navigator –30 gr/l” czeka na nich rabat w wysokości 30 groszy na litr paliwa. „Akcja obejmuje maksymalnie trzy tankowania w miesiącu, nie więcej niż 50 litrów każde” – podała w czwartek spółka.

Rabaty na tankowanie


„Podobnie jak nasza konkurencja zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rabatów na tankowanie w okresie wakacyjnym, aby ułatwić klientom letnie podróże” – przekazał prezes Lotos Paliwa Wojciech Weiss, cytowany w informacji prasowej koncernu.

Jak poinformowała spółka, aby otrzymać rabat –30 gr/l paliwa klient musi być aktywnym uczestnikiem programu Navigator, czyli mieć zarejestrowaną fizyczną lub wirtualną kartę Navigator (na stronie lotosnavigator.pl lub w aplikacji Navigator) oraz zaakceptować aktualny regulamin programu. Wówczas na swoim koncie w aplikacji lub na stronie programu w każdym miesiącu obowiązywania promocji udostępnione zostaną mu trzy kupony rabatowe, które będą ważne do końca miesiąca.

Obajtek o przejęciu Lotosu. Podał termin

– Proces przejęcia Grupy Lotos przez PKN Orlen powinien się zakończyć na przełomie lipca i sierpnia tego roku – poinformował prezes Orlenu Daniel...

zobacz więcej

Aby skorzystać z promocji, klient przy transakcji powinien przedstawić kasjerowi aktywną kartę Navigator i kupon elektroniczny, który wyświetla się po zalogowaniu się do konta w aplikacji Navigator lub na stronie programu.

Firma zwróciła uwagę, że promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi aktywnymi na jej stacjach paliw oprócz promocji „Wakacyjna Loteria Lotos”.

Lotos idzie w ślady Orlenu


24 czerwca Orlen ogłosił wakacyjny program promocyjny, zgodnie z którym wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu lojalnościowego koncernu, którzy korzystają z aplikacji Orlen Vitay – a od 1 lipca także posiadacze plastikowej karty Vitay – mogą otrzymać 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva) w ramach trzech tankowań miesięcznie do 50 l każde. Pozwala to na zakup w wakacje do 150 l paliwa miesięcznie z rabatem.

Na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu Vitay, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Będą oni mogli otrzymać rabat wynoszący 40 groszy na litrze – zapowiedział koncern.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej