RAPORT

Wojna na Ukrainie

Współzałożyciel Guns N' Roses zagrał koncert w... łazience na zapleczu sceny

Tracii Guns (fot. Stephen J. Cohen/Getty Images)
Tracii Guns (fot. Stephen J. Cohen/Getty Images)

Gitarzysta Tracii Guns z kalifornijskiego zespołu hardrockowego L.A. Guns o tym, że zmaga się z zespołem lęku napadowego, poinformował w mediach społecznościowych. Tuż przed koncertem 24 czerwca nie był w stanie wyjść na scenę. Organizatorzy imprezy zapewnili mu więc komfortowe miejsce odosobnienia, w którym kontynuował występ. Do reszty zespołu gitarzysta dotarł dopiero po zakończeniu koncertu.

Perkusista Guns N' Roses dumny z wywiadu żony we „Wstaje dzień”

Dzisiaj w porannym programie „Wstaje rano” prowadzący przeprowadzili rozmowę z żoną perkusisty Guns N’ Roses Polką Magdą Dziun. Dumny z występu...

zobacz więcej

Guns, który tak naprawdę nazywa się Tracy Ulrich, założył L.A. Guns w 1983 r. Dwa lata później zespół ten połączył się z grupą Axla Rose'a i Izzy'ego Stradlina Hollywood Rose w Guns N' Roses.

Tracii Guns po kilku występach pod nowym szyldem ostatecznie oddał miejsce w Guns N' Roses Slashowi i wrócił do swojego pierwotnego projektu, z którym do 2021 r. nagrał 11 albumów studyjnych. Najnowszy nosi tytuł „Checkered Past”.

24 czerwca, przed koncertem zespołu w Teksasie, gitarzysta poinformował w mediach społecznościowych, że cierpi na zespół lęku napadowego. W związku z tym zagra z... wygodnej, klimatyzowanej łazienki, znajdującej się tuż za sceną.

Wyszła za mąż za perkusistę Guns N'Roses. Polska modelka zdradziła, jak się poznali

Polska modelka Magdalena Dziun wyszła za mąż za Franka Ferrera, perkusistę grupy Guns N' Roses. W programie „Wstaje dzień” w TVP Info zdradziła,...

zobacz więcej

Dodał, że swój łazienkowy występ będzie transmitował na Instagramie, jeśli „ktoś naprawdę musi na niego patrzyć, gdy gra” i przeprosił za swój „szalony mózg”. Jak napisał, tak zrobił.

Podczas gdy lider występował na scenie, Gitarzysta grał zamknięty w łazience. Reszta zespołu była na scenie. Guns dołączył do nich dopiero po zakończeniu koncertu.


Grupa L.A. Guns jest teraz w trasie koncertowej po USA. Nikt nie wie, czy jej lider podczas kolejnych koncertów też będzie się izolował.

Zespół L.A. Guns występuje w składzie: Tracii Guns (gitara prowadząca), Phil Lewis (wokal prowadzący), Ace Von Johnson (gitara rytmiczna, chórki), Johnny Martin (bas, chórki), Scot Coogan (perkusja na żywo) i Adam Hamilton (perkusja studyjna).

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej