RAPORT

Wojna na Ukrainie

Możdżonek: Nasi siatkarze grają coraz lepiej

Pokonaliśmy Brazylijczyków i Stany Zjednoczone 3:1. Mamy z czego się cieszyć. Nasi siatkarze grają coraz lepiej – powiedział na antenie TVP Info były reprezentant Polski w siatkówce Marcin Możdżonek. – Daje to dużo nadziei przed nadchodzącymi mistrzostwami świata – dodał mistrz świata z 2014 roku.

Liga Narodów: wielka forma! Polacy bezkonkurencyjni w Sofii

Brazylia, Kanada, Australia, a na koniec USA - podczas weekendu z Ligą Narodów w Sofii reprezentanci Polski rozegrali cztery mecze i wszystkie...

zobacz więcej

Marcin Możdżonek był gościem program „O tym się mówi” w TVP Info. Wg byłego reprezentanta ostatnie sukcesy Brazylią i USA napawają optymizmem przed nadchodzącymi mistrzostwami świata.

Wg Możdżonka, który odniósł się do pytania prowadzącej o rzeczy do „podciągnięcia” w kadrze, „nasi chłopcy nie osiądą na laurach, oni doskonale wiedzą, co jeszcze muszą poprawić, ile jest pracy przed nimi”.

Były reprezentant Polski jest bardzo pozytywnie nastawiony, jeśli chodzi o najbliższe lata w polskiej siatkówce. – Tę drużynę stać już na wszystko. Mamy niesamowicie ogromny potencjał. Naszym najtrudniejszym przeciwnikiem możemy być tylko my sami – podsumował Możdżonek.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej