RAPORT

Wojna na Ukrainie

Krwawa zbrodnia w Częstochowie. 49-latek zaatakowany na miejskiej ławce

Do ataku doszło na częstochowskim pl. Orląt Lwowskich  (fot. Policja ślaska)
Do ataku doszło na częstochowskim pl. Orląt Lwowskich (fot. Policja ślaska)

Do brutalnego zabójstwa doszło w piątek wieczorem w Częstochowie. Siedzący na ławce mężczyzna zmarł w wyniku wielokrotnego uderzenia ciężkim narzędziem w głowę. Według nieoficjalnych informacji motywem zbrodni była zazdrość o byłą partnerkę. Policja zatrzymała trzy osoby.

Mężczyzna uciekał w samej bieliźnie, w reklamówce miał narkotyki

Policjanci z Opola zatrzymali 28-latka, który uciekał z domu w samej bieliźnie i z reklamówką pełną narkotyków. W sumie w ręce policji wpadło...

zobacz więcej

Około godziny 18.00 w piątek do siedzącego na ławce na placu Orląt Lwowskich 49-latka podeszła grupa osób. Mężczyzna został kilkukrotnie uderzony w głowę ciężkim narzędziem w okolice głowy i szyi. Według portalu częstochowa.naszemiasto.pl napastnicy użyli młotka.

Mężczyzna doznał rozległych obrażeń. Został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł.

Powodem napaści miała być zazdrość o byłą partnerkę.

W wyniku intensywnych czynności operacyjnych policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Częstochowie zatrzymali w związku z tą sprawą trzy osoby: 35-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 27 oraz 35 lat.

Śledczy pod nadzorem częstochowskiej prokuratury prowadzą czynności, które mają na celu ustalenie przebiegu i okoliczności tego zdarzenia. Sprawcom grozi nawet dożywotnie więzienie.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej