RAPORT

Wojna na Ukrainie

Próba zatrzymania, szamotanina, strzał. Policja publikuje wizerunek zbiega

Każdej osobie, która pomaga ukrywać się przestępcy grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.(fot. Policja)
Każdej osobie, która pomaga ukrywać się przestępcy grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.(fot. Policja)

Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu opublikowała wizerunek mężczyzny, który uciekł podczas próby zatrzymania. 35-latek, który ma odbyć karę więzienia za kradzieże i włamania, podczas zatrzymania wyrwał policjantowi broń. Podczas szamotaniny padł strzał; nikt nie został ranny.

Czterolatka wypadła z balkonu. „Wpadła w moje ręce”

„Najpierw zobaczyłem tablet, który runął z wysokiego balkonu, a potem spadające dziecko; złapałem je” – tak młody mieszkaniec Treviso na północy...

zobacz więcej

Do próby zatrzymania mężczyzny, który ma odbyć karę więzienia za kradzieże i włamania, doszło w czwartek w bloku mieszkalnym na terenie gminy Nowogrodziec. „Mężczyzna bezpośrednio po otwarciu drzwi zaatakował policjantów, był agresywny, nad wyraz pobudzony i nie reagował na polecenia wydawane przez funkcjonariuszy” – podała w piątek w komunikacie bolesławiecka policja.

Według policji, funkcjonariusze zastosowali chwyt obezwładniający. „Doszło do szarpaniny, w wyniku czego jednemu z funkcjonariuszy została na chwilę wyrwana broń, z której padł jeden strzał. Mężczyzna odrzucił broń, a następnie oddalił się. Nikomu nic się nie stało” – podała policja.

Trwają poszukiwania zbiega; w piątek policja opublikowała jego wizerunek.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej