RAPORT

Tusk kontra Tusk

Tak poseł KO kpił z Tuska: Albo się chował, albo...

Poseł KO Dariusz Joński (fot. PAP/Paweł Supernak)
Poseł KO Dariusz Joński (fot. PAP/Paweł Supernak)

Europoseł PiS Dominik Tarczyński przypomniał na Twitterze, co poseł Koalicji Obywatelskiej Dariusz Joński mówił o Donaldzie Tusku, gdy był jeszcze parlamentarzystą Lewicy. – Jak była afera czy coś się działo, to jego nigdy nie było – uderzał w szefa Platformy Obywatelskiej.

Twitter huczy ws. Lisa. Oberwało się Olejnik i Węglarczykowi

Zarząd Ringier Axel Springer Polska zdecydował o natychmiastowym zakończeniu współpracy z Tomaszem Lisem – poinformowała spółka bez podawania...

zobacz więcej

W przypomnianym wywiadzie dla Telewizji Republika Dariusz Joński ostro krytykował Ewę Kopacz. Surowo oceniał jej zaplecze i podkreślał, że gdy w PO pojawiają się kłopoty, politycy partii mają skrajnie odmienne opinie.

Zobacz także:   Joński też biegał po granicy. „Niech przestaną pluć. Zawdzięczamy im szturm na granicę”

– Ciekaw jestem, czy dzisiaj premier Donald Tusk przyjedzie na godzinę 9 na głosowania. Mówi się, że nie – zaznaczał Joński.

– Wcale się nie dziwię, bo on tak przez siedem lat robił. Jak była afera czy coś się działo, to jego nigdy nie było. Albo się chował, albo wystawiał rzecznika prasowego – kpił z lidera Platformy ówczesny poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Zobacz także:   Ostre spięcie w „Woronicza 17”. Dariusz Joński wyszedł ze studia

Już wtedy polityk oceniał, że jeśli zostanie utrzymane tempo afer rządu PO-PSL, to ta koalicja „sromotnie przegra wybory”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej