RAPORT

Pogarda

Gwiazdor „Fantastycznych zwierząt” oskarżony o przetrzymywanie dzieci na farmie

Ezra Miller (fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty)
Ezra Miller (fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty)

Najnowsze

Popularne

Gwiazdor filmowej serii „Fantastyczne zwierzęta”Ezra Miller ma kolejne poważne problemy. Wiosną dwukrotnie aresztowano go na Hawajach za włamanie, kradzież dokumentów i pobicie, a w czerwcu zarzucono mu, że uwiódł nieletnią dziewczynę. Jakby tego było mało, aktor został właśnie oskarżony o to, że przetrzymuje na terenie swojej farmy w Vermont trójkę dzieci i ich matkę.

Łamał przepisy, by ściągnąć na siebie uwagę policji. Dzięki temu uniknął śmierci

Czy przekraczanie prędkości tuż pod nosem funkcjonariuszy może się skończyć szczęśliwie? W ekstremalnych sytuacjach owszem. A taką sytuację przeżył...

zobacz więcej

Od pewnego czasu nazwisko Ezry Millera nie znika z nagłówków gazet i internetowych portali. Powodem tego zainteresowania nie są jednak jego zawodowe projekty gwiazdora, lecz poważne kłopoty z prawem.

Wiosną prasa rozpisywała się o tym, że Miller został dwukrotnie aresztowany na Hawajach – najpierw za włamanie i kradzież dokumentów tożsamości pewnej pary, a następnie za pobicie mężczyzny w barze karaoke.

Ezra Miller uwiódł 12-latkę?


Z kolei na początku czerwca rodzice młodej aktywistki Tokaty Iron Eyes wnieśli przeciwko aktorowi pozew. Oskarżyli go, że demoralizował i uwodził dziewczynę, gdy ta miała 12 lat.

„Boimy się o bezpieczeństwo naszej córki. Miller przejął nad nią kontrolę, stosując techniki manipulacyjne podobne do tych, które wykorzystują sekty” – napisali w pozwie. Lista zarzutów pod adresem gwiazdora „Fantastycznych zwierząt” może być dłuższa. Jak wynika z raportu magazynu „Rolling Stone”, Miller przetrzymuje na swojej farmie w Vermont trójkę hawajskich dzieci i ich matkę, których poznał w marcu.

Laur za odwagę. 70-letnia Brytyjka uratowała napadniętych policjantów

W piątek 17 czerwca szef policji w angielskim mieście Durham przyznał doroczne nagrody za wyjątkowe osiągnięcia w walce z przestępczością. Jedną z...

zobacz więcej

Pragnąca zachować anonimowość kobieta wyjawiła gazecie, że Miller pomógł jej wydostać się z przemocowego związku, a jego posiadłość stała się dla niej i jej pociech „bezpieczną przystanią”.

Ojciec maluchów, z których najstarszy ma pięć lat, widzi to zgoła inaczej. Mężczyzna twierdzi, że na terenie posesji znajduje się „znacząca ilość marihuany i broni palnej”.

„Przechodzę przez piekło”


„Przechodzę przez piekło. Mam przeczucie, że wkrótce stanie się coś złego. Chcę odzyskać swoje dzieci, które są dla mnie całym piep***nym światem” – wyznał.

Matka dzieci utrzymuje, że broń służy Millerowi „wyłącznie do ewentualnej samoobrony”, a jej pociechy czują się tam „dużo bezpieczniej niż w swoim domu”.

Mnogość zarzutów pod adresem aktora sprowokowała dyskusję o jego przyszłości w branży filmowej. Serwis Deadline donosił, że realizująca nadchodzącą produkcję z udziałem Millera wytwórnia Warner Bros. podjęła już decyzję o zerwaniu z nim współpracy po premierze filmu „The Flash”.

„Studio znalazło się w beznadziejnej sytuacji. Nawet jeśli nie pojawią się kolejne zarzuty, utrzymanie roli przez Ezrę Millera jest wysoce wątpliwe. Najprawdopodobniej zostanie on zastąpiony w kolejnych częściach” – ujawniło cytowane przez portal źródło.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej