RAPORT

Wojna na Ukrainie

Mężczyzna uciekał w samej bieliźnie, w reklamówce miał narkotyki

28-latek może spędzić w więzieniu nawet 10 lat (fot. Policja)
28-latek może spędzić w więzieniu nawet 10 lat (fot. Policja)

Policjanci z Opola zatrzymali 28-latka, który uciekał z domu w samej bieliźnie i z reklamówką pełną narkotyków. W sumie w ręce policji wpadło blisko pół kilograma amfetaminy i marihuany.

Ukradł kiełbasę i pobił pracowników sklepu

Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali 19-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą – powiedziała rzeczniczka wolskiej policji kom. Marta...

zobacz więcej

Policjanci z Opola otrzymali wezwanie do awantury domowej w jednym z domów wielorodzinnych na terenie miasta. Przybyły na miejsce patrol już na klatce schodowej słyszał kłócącą się parę. Gdy funkcjonariusze zapukali do drzwi i przedstawili się, wewnątrz natychmiast zapadła absolutna cisza.

Jeden z policjantów pobiegł na tył budynku. W pewnym momencie zauważył biegnącego boso mężczyznę, ubranego tylko w bieliznę i trzymającego w ręku plastikową reklamówkę. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany.

W znalezionej dzięki pomocy przypadkowego świadka, porzuconej podczas ucieczki reklamówce, podobnie jak w mieszkaniu, znaleziono narkotyki. W sumie w ręce policji wpadło blisko pół kilograma amfetaminy i marihuany. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków polskie prawo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej