RAPORT

Wojna na Ukrainie

Mick Jagger ma koronawirusa. Czy The Rolling Stones zagrają w Amsterdamie?

Mick Jagger (fot. Jim Dyson/Redferns)
Mick Jagger (fot. Jim Dyson/Redferns)

Brytyjski zespół rockowy The Rolling Stones planuje 7 lipca wystąpić w Amsterdamie, aby zrekompensować swoim fanom koncert, który został odwołany w poniedziałek, gdy wokalista grupy Mick Jagger uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa – poinformował w środę promotor koncertu.

Rosyjski reżyser zmienia obywatelstwo na polskie. W ramach protestu

„Dzisiaj zostałem obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej” – oświadczył w mediach społecznościowych urodzony w Rosji reżyser, aktor i dramatopisarz...

zobacz więcej

Poniedziałkowy występ Stonesów na amsterdamskiej Johan Cruyff Arena został odwołany w ostatniej chwili po tym, jak 78-letni Jagger zaczął mieć objawy Covid-19 tuż przed występem.

Choroba lidera zespołu i konieczność odbycia przez niego pięciodniowej kwarantanny zmusiła także zespół do przełożenia koncertu, zaplanowanego na piątek w Bernie w Szwajcarii.

Grupa w środę na Twitterze zakomunikowała, że Jagger czuje się już znacznie lepiej i nie planuje odwoływać innych koncertów. – Wszystkie plany na przyszły tydzień są aktualne – napisali Stonesi.

Od 1 czerwca The Rolling Stones odbywają trasę koncertową z okazji 60-lecia istnienia zespołu. Tournee ma zakończyć się występem w Sztokholmie 31 lipca.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej