RAPORT

Pogarda

Studentka dostała od Nitrasa zaproszenie na Campus Polska. Będzie „jeb** PiS”

Poseł PO Sławomir Nitras na Campus Polska Przyszłości (fot. PAP/Tomasz Waszczuk, facebook.com/paurot5)
Poseł PO Sławomir Nitras na Campus Polska Przyszłości (fot. PAP/Tomasz Waszczuk, facebook.com/paurot5)

Najnowsze

Popularne

Sławomir Nitras z PO, jeden z głównych organizatorów Campusu Polska Przyszłości, rozdał pierwsze bilety na imprezę Rafała Trzaskowskiego. Poinformował, że zaproszenia otrzymali Jakub Golla i Paulina Rotter. Młoda kobieta natychmiast pochwaliła się biletem w mediach społecznościowych i zaznaczyła, że jedzie „zjeb** PiS”.

Tak ma wyglądać CPK. Jest decyzja ws. lotniska, pasów startowych, kolei i dróg

Portal tvp.info ustalił, że z kilkuset wersji lokalizacji CPK wybrano jedną, a teraz potwierdzono dla niej wariant inwestorski. Projekt uwzględnia...

zobacz więcej

Latem ubiegłego roku odbyła się pierwsza edycja Campusu Polska Przyszłości. O wydarzeniu zrobiło się głośno, gdy bliski współpracownik Rafała Trzaskowskiego  Sławomir Nitras zapowiedział „opiłowanie katolików”.

Teraz polityk Platformy Obywatelskiej poinformował, że ma już kilka tysięcy zgłoszeń na tegoroczną edycję.

Zobacz także:   Campus Niemcy Przyszłości. Tusk wskrzesza PO za pieniądze Berlina

– Dziś z nami są dwie osoby, ale nie są to jedyni przedstawiciele naszego regionu – powiedział, stojąc w towarzystwie pary młodych aktywistów.

„Paulina Rotter i Jakub Golla to pierwsi w regionie uczestnicy tegorocznego Campusu Polska Przyszłości. Druga edycja, podobnie jak przed rokiem, odbędzie się w Olsztynie. W tym roku organizatorzy przewidują ok. 300 prelegentów i ponad 1300 uczestników” – napisał relacjonując konferencję Nitrasa portal 24kurier.pl.

Kto przekazał miliony na Campus Polska? Nowe informacje

Campus Polska Przyszłości był dużym wydarzeniem organizowanym przez Platformę Obywatelską, ale wciąż nie jest jasne, kto i ile za nie zapłacił....

zobacz więcej

Jak zauważyli internauci, młoda studentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego biletem natychmiast pochwaliła się w sieci i napisała: „Od Nitras do Campusu - zjeb** PiS”.

„Piękna przyszłość panią czeka, taka kastowa... Mam nadzieję że społeczeństwo prawnicze się oczyści i takich osób nie dopuści do zawodu. Udział w antypolskiej hucpie za niemieckie pieniądze, wstyd” – komentują na profilu studentki internauci oburzeni jej wulgarnym postem. Zaznaczają, że w zdjęciach profilowych ma ona na Facebooku hasła proaborcyjne i wspierające TVN.

Zobacz także:   Berlin stoi za projektem Trzaskowskiego? Poseł KO: To straszenie Niemcami

Przypomnijmy, że politycy Platformy Obywatelskiej miesiącami unikali odpowiedzi na pytania portalu tvp.info, kto i ile zapłacił za zorganizowanie Campusu Polska Przyszłości. Jak udało nam się ustalić, wśród partnerów inicjatywy znajdowała się m.in. niemiecka Fundacja Konrada Adenauera.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej