RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

„Program PO? Donoszenie na Polskę”. Nowy spot Prawa i Sprawiedliwości [WIDEO]

PiS opublikowało nowy spot (fot. Twitter/PiS)
PiS opublikowało nowy spot (fot. Twitter/PiS)

Najnowsze

Popularne

Zlikwidowanie 500 plus, polityka nienawiści, podwyższenie wieku emerytalnego, donoszenie na Polskę i uzależnienie się od Rosji – to główne tematy „programu Platformy Obywatelskiej”, którymi Prawo i Sprawiedliwość uderza w partię Donalda Tuska. Ugrupowanie rządzące opublikowało w niedzielę nowy spot.

Leszczyna próbowała obrazić premiera. Teraz prostuje

Po niedawnym sejmowym wystąpieniu Mateusza Morawieckiego Izabela Leszczyna nazwała szefa rządu „psychopatą”. Na poparcie swojej „teorii” powołała...

zobacz więcej

W spocie znalazły się m.in. wypowiedzi posłanki PO Izabeli Leszczyny nt. programu 500 plus czy prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, który wyraził nadzieję, że KE będzie stawiała Polsce kolejne warunki, zanim wypłaci pieniądze z Krajowego Planu Odbudowy.

Przypomniano także spotkanie Donalda Tuska z wyborcami, podczas którego polityk szyderczo obraził jedną z kobiet, która pytała byłego premiera, co może zrobić z politykami opozycji, by przestali źle mówić o Polsce w Parlamencie Europejskim.

Ostatnim akcentem jest wątek „uzależniania się od Rosji” – spot zamyka nagranie z liderem PO, który deklarował, że nie widzi problemu w Zobacz także: sprzedaży Lotosu Rosjanom.

Zobacz także: Jak Tusk dla Putina sprzątał Polskę po „rusofobach”. 30 najmocniejszych faktów, nagrań i cytatów

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej