RAPORT

Wojna na Ukrainie

Justin Bieber poważnie chory. Wirus sparaliżował połowę jego twarzy [WIDEO]

Wirus spowodował u Justina Biebera porażenie części mięśni twarzy (fot. Instagram/ Justin Bieber)
Wirus spowodował u Justina Biebera porażenie części mięśni twarzy (fot. Instagram/ Justin Bieber)

Kanadyjski piosenkarz Justin Bieber ujawnił, że „dość poważny wirus” sparaliżował połowę jego twarzy. Choroba zmusiła niedawno piosenkarza do odwołania koncertów w Toronto i Waszyngtonie.

Żona Justina Biebera przeszła operację serca [WIDEO]

W ostatnim czasie żona Justina Biebera musiała zmierzyć się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W marcu doznała miniudaru i przeszła pilną operację...

zobacz więcej

W nagraniu opublikowanym na Instagramie Bieber poinformował, że przyczyną jego problemów jest zespół Ramsaya Hunta, czyli tzw. postać uszna półpaśca. Występuje on u osób, które w przeszłości chorowały na ospę wietrzną; uśpiony wirus VZV może zaatakować m.in. nerw twarzowy, wywołując porażenia mięśni twarzy.

Justin Bieber poinformował, że pojawił się u niego problem z mruganiem prawym okiem. „Nie mogę się uśmiechnąć po tej stronie twarzy. Nozdrze nie chce się poruszyć. Więc po tej stronie twarzy jest całkowity paraliż” – mówił w zamieszczonym na Instagramie nagraniu.

28-letni Bieber wyjaśnił, że obecnie nie jest w stanie występować na scenie, ale ćwiczy i ma nadzieję wyzdrowieć. Nie wie jednak, jak długo to potrwa.Bieber zyskał sławę jako 13-latek. Dzięki takim piosenkom jak „Baby” i „Believe” został uznany za fenomen muzyki pop. W Polsce występował dwa razy, w 2013 r. w Łodzi i w 2016 r. Krakowie. 25 marca 2023 roku ma wystąpić w TAURON Arenie Kraków.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej