RAPORT

Wojna na Ukrainie

Snoop Dogg podniósł pensję swojemu osobistemu zwijaczowi jointów. Przez inflację

Snoop Dogg (fot. Seth McConnell/The Denver Post via Getty Images)
Snoop Dogg (fot. Seth McConnell/The Denver Post via Getty Images)

Jeśli chodzi o dobór swojego personelu Snoop Dogg wyznaje prostą zasadę: jeśli jesteś świetny w czymś, czego potrzebuję, zatrudniam cię. A ponieważ twórca hitu „Drop It Like It's Hot” nie kryje swojego zamiłowania do marihuany, za konieczne uznał zatrudnienie osobistego asystenta do skręcania blantów, czym pochwalił się w 2019 r. w trakcie programu „The Howard Stern Show”. Raper zdradził, że jego PBR (Professional Blunt Roller) zarabia rocznie od 40 do 50 tys. dolarów, ma nieograniczony dostęp do zioła i cały czas podróżuje ze Snoopem.

Najwięcej pubów odwiedzonych w jeden dzień. Nowy rekord w Księdze Guinnessa

W Cardiff, mieście, gdzie jest największe zagęszczenie barów na kilometr kwadratowy w Wielkiej Brytanii, 29–letni informatyk Gareth Murphy pobił...

zobacz więcej

W rozmowie kalifornijski raper docenił kunszt swojego pracownika i wyjaśnił pokrótce niuanse tego, jak mogłoby się wydawać, mało skomplikowanego fachu. Okazuje się, że kompetencje profesjonalnego zwijacza blantów obejmują nie tylko perfekcyjne przygotowanie skrętów. To prawdziwi magicy nastroju, którzy potrafią wyczuć osoby znajdujące się w ich otoczeniu i w odpowiednim momencie podać odpowiednio przygotowanego blanta.

„Ten skur***l ma nienaganne wyczucie czasu” – podkreślił wówczas Snoop. Zapewnił również, że naprawdę wśród jego pracowników figuruje taka persona jak Professional Blunt Roller. I jak się niedawno okazało, ten fach w ręku jest ceniony przez rapera.

Ostatnio raper postanowił zdementować informację o zarobkach swojego pracownika. W odpowiedzi na tweet opublikowany przez UberFacts o wysokości zarobków PBR – przypomnijmy: ta kwota to 40–50 tys. rocznie – Snoop poinformował, że musiał podnieść wynagrodzenie speca od jointów.

„Mamy inflację. Wynagrodzenie się zwiększyło” – przekazał informację rapera serwis NME. Muzyk nie zdradził jednak, o ile zwiększyły się dochody jego pracownika, ale można przypuszczać, że na docenionym pomocniku nie oszczędzał.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej