RAPORT

Pogarda

Johny Depp pozbywa się kolejnego apartamentu. Mieszkał w nim z Amber Heard

Johnny Depp (fot. Drew Angerer/Getty Images)
Johnny Depp (fot. Drew Angerer/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Johnny Depp postanowił pozbyć się ostatniej pamiątki po trwającym zaledwie 15 miesięcy małżeństwie z Amber Heard. Aktor wystawił na sprzedaż swój luksusowy apartament w Los Angeles. To właśnie w tym lokum miały miejsce awantury, które wspominano podczas procesu o zniesławienie, jaki artysta wytoczył byłej żonie. 1 czerwca usłyszał korzystny dla siebie werdykt.

Amber Heard zostanie bankrutką? Nie ma pieniędzy, żeby zapłacić byłemu mężowi

W pozwie domagał się 50 mln dolarów odszkodowania, sąd przyznał mu o wiele mniej, bo nieco ponad 10 mln dolarów. Ale nawet tej kwoty Johnny Depp...

zobacz więcej

Ława przysięgłych nie dała wiary zapewnieniom Amber Heard o przemocy, jakiej miała doświadczać z rąk byłego męża; przyznała Deppowi zadośćuczynienie w wysokości 15 mln dolarów.

Gwiazda nie zapłaci jednak eksmężowi aż tyle – z powodu obowiązujących w stanie Wirginia regulacji dotyczących odszkodowań za straty moralne, sędzia obniżyła tę kwotę do 10,35 mln dolarów.

Heard ma z kolei otrzymać 2 mln w ramach tzw. odszkodowania wyrównawczego. Przysięgli uznali bowiem, iż aktorka w swoim kontrpozwie udowodniła jeden z trzech elementów zniesławienia pod jej adresem.

Gwiazdor „Piratów z Karaibów”, który zadebiutował niedawno na TikToku, w opublikowanym w serwisie nagraniu podziękował fanom za wsparcie i ogłosił, że „rusza naprzód”. Wygląda na to, że pierwszym krokiem na tej drodze jest sprzedaż luksusowego apartamentu, w którym mieszkał z Heard w czasie ich trwającego zaledwie 15 miesięcy małżeństwa. To właśnie tam dochodziło do scen, które w swoich zeznaniach opisywali powołani przez gwiazdorską parę świadkowie.

Finał sprawy Depp – Heard. Ława przysięgłych uznała aktorkę za winną

Ława przysięgłych w Wirginii orzekła, że aktorka Amber Heard zniesławiła byłego męża Johnny'ego Deppa. Tak zakończyła się szeroko komentowana,...

zobacz więcej

Lokal o powierzchni niespełna 160 metrów kwadratowych mieści się w prestiżowym budynku Eastern Columbia z 1930 r. znajdującym się w centrum Los Angeles. Ma jedną sypialnię i dwie łazienki.

Mieszkańcy obiektu zaprojektowanego w stylu art deco mogą korzystać z rozmaitych udogodnień, jak spa, studio fitness, ogromny taras, ogród zen i ulokowany na dachu basen.

Depp był właścicielem pięciu mieszkań w tym budynku. Cztery z nich sprzedał w 2016 r., tuż po rozwodzie z Heard. W sumie zainkasował za nie 12,78 mln dolarów. Teraz za ostatni apartament aktor zażyczył sobie 1,765 mln dolarów.

Heard tymczasem postanowiła odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i wścibskich paparazzich. Jak donosiła niedawno osoba z bliskiego otoczenia aktorki, po przegranej w „procesie dekady” zaszyła się ona z córką w Yuca Valley, oddalonym o 200 km od Los Angeles, mieście otoczonym przez pustynię Mojave. Jak donosi „New York Post”, rezydencję z trzema sypialniami i trzema łazienkami aktorka nabyła w 2019 r.u za 570 tys. dolarów.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej