RAPORT

Pogarda

Szef PO zaapelował o kulturę. Zobacz, co zrobił minutę później [WIDEO]

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk (fot. PAP/Leszek Szymański)
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk (fot. PAP/Leszek Szymański)

Najnowsze

Popularne

Wiceminister Marek Gróbarczyk udostępnił w sieci fragment spotkania Donalda Tuska z obywatelami. W 37-sekundowym nagraniu słychać, jak szef PO rozpoczął spotkanie apelem o wzajemny szacunek. Następnie agresywnie uderzał w tych Polaków, którzy zadali mu niewygodne pytania.

„Rasistowskie” uderzenie w Polskę w PE. Patryk Jaki ostro [WIDEO]

Europoseł Zjednoczonej Prawicy Patryk Jaki pytał w Parlamencie Europejskim, dlaczego Bruksela nie oburza się, iż Francja dostarczała broń Rosjanom,...

zobacz więcej

„Oto przykład (z tych łagodniejszych) rozmowy z Polakami. Oczywiście ukazuje to ku pamięci i przestrodze, bo to po prostu zły przykład” – napisał na Twitterze wiceminister infrastruktury Marek Gróbarczyk.

Udostępnił też fragment filmu ze spotkania Donalda Tuska z mieszkańcami w Nowej Rudzie.

Zobacz także:   „Zdumiewająca wypowiedź”. Unijny komisarz o słowach Tuska o ukraińskim zbożu

Szef PO zaczął od prośby o eleganckie zachowanie. – Byśmy rozmawiali w sposób kulturalny i z takim wzajemnym szacunkiem. Ja z całą pewnością będę podchodził z respektem i szacunkiem do każdego, nawet najtrudniejszego pytania – deklarował.

„One minute later” („Minutę później” – tłum. ang.) – brzmi wyświetlony następnie napis, a po tym internauci mogą zobaczyć, jak w rzeczywistości zachowywał się wobec mieszkańców zadających pytania polityk Platformy Obywatelskiej.

Zobacz także:   Tusk „podważa kluczowy aspekt pomocy” dla Ukrainy. To „zbieżne z celami rosyjskiej machiny wojennej”

„Proszę mi nie sugerować, że ja ośmieszam ludzi!” – grzmiał Donald Tusk, a jednej z uczestniczek zasugerował  ruchem dłoni, że nie jest zdrowa psychicznie.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej