RAPORT

Pogarda

Trzaskowski o swojej młodości. „Byłem dupiarzem”

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski (fot. PAP/Łukasz Gągulski)
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski (fot. PAP/Łukasz Gągulski)

Najnowsze

Popularne

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski był gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego. Gdy podczas rozmowy poruszono temat kobiet, wiceszef PO został zapytany, czy był „dupiarzem”. – Oczywiście – odpowiedział. Postawa polityka spotkała się z szorstką reakcją internautów, szczególnie kobiet: „Naprawdę w świecie opozycji takie podejście do kobiet jest powodem do dumy?”

Kolejne wolty ws. 500 plus. Jak PO zmieniała zdanie ws. pomocy dzieciom

Platforma Obywatelska znów uderza w program 500 Plus. Partia Donalda Tuska latami przekonywała, że Polski nie stać na taką pomoc dzieciom. Z czasem...

zobacz więcej

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski był gościem odcinka podcastu z serii „WojewódzkiKędzierski”. W trakcie rozmowy nie zabrakło wątków prywatnych.

Polityk wyśmiał prowadzącego, który próbował drążyć, dlaczego unika stwierdzenia, że sam był bawidamkiem.

Zobacz także:   Konflikt w Platformie. Trzaskowski bryluje, „Donald jest zdesperowany”

– Bawidamkiem? Kto tak teraz mówi? Chodziło o słowo „dupiarz” – zaśmiał się Trzaskowski. – I byłeś dupiarzem? – ciągnął Wojewódzki. – No oczywiście – dodał prezydent Warszawy.

Opozycja zapewniała, że kanał na Mierzei nie powstanie. Wiceminister przypomina tweety

Jarosław Kaczyński na konwencji PiS mówił o inwestycjach rządu, w tym przekopie Mierzei Wiślanej. Wiceminister klimatu Małgorzata Golińska...

zobacz więcej

Fragment wywiadu z kontrowersyjną wypowiedział opublikował aktywista miejski Jan Śpiewak. „Nie wiem co mnie bardziej rozwala to, że prezydent Warszawy jest takim prostakiem czy, że Onet uznał to za takie świetne i postanowił to wrzucić na TikToka” – napisał.

Zobacz także:  „Lekka ręka” Rafała Trzaskowskiego w wydawaniu publicznych pieniędzy

„Jakiż pewny swej boskości. Naprawdę w świecie opozycji takie podejście do kobiet jest powodem do dumy? Szczególnie panie, nie tylko z Platformy, dobrze wam się słucha tego śmiechu po samookreśleniu się dupiarzem?” – zapytała z kolei wiceminister klimatu Małgorzata Golińska.

„Tryb: rubaszny wujo z wąsami mode on” – skomentowała również zniesmaczona Anna Maria Żukowska, posłanka Lewicy.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej