RAPORT

Pogarda

PO uderza w 500 Plus. Jest reakcja minister rodziny: Obłuda!

Najnowsze

Popularne

Wiceszefowa Platformy Obywatelskiej Izabela Leszczyna stwierdziła, że program 500 Plus nie poprawił jakości życia polskich dzieci. – Jaka to obłuda i jakie zakłamanie – skomentowała zarzuty posłanki PO minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

Kolejne wolty ws. 500 plus. Jak PO zmieniała zdanie ws. pomocy dzieciom

Platforma Obywatelska znów uderza w program 500 Plus. Partia Donalda Tuska latami przekonywała, że Polski nie stać na taką pomoc dzieciom. Z czasem...

zobacz więcej

– Jaka to obłuda i jakie zakłamanie. Zapraszam panią poseł Leszczynę na teren powiatu kaliskiego – powiedziała w poniedziałek Marlena Maląg.

– Zapraszam do miejscowości Szczytniki, Opatówek, czy każdej inne małej miejscowości, aby porozmawiała ze zwykłymi ludźmi. Zwykłymi Polakami i polskimi rodzinami, w jaki sposób właśnie świadczenie 500 Plus i inne programy, które wdrożył rząd PiS, mają wpływ na codzienne życie obywateli – dodała minister rodziny i polityki społecznej.

Zobacz także:  Tusk o 500 Plus: Nie żałuję, że nie wprowadziłem. Pieniądze trzeba wydawać mądrzej

Zaznaczyła, że wszystkie działania, jakie Zjednoczona Prawica podejmuje w zakresie polityki prorodzinnej w zakresie rozwoju gospodarczego Polski, „mają służyć przede wszystkim temu, aby żyło nam się lepiej”.

Tusk krytykuje pomoc dla rodzin: Przez 500 Plus wszystko runie

Rozumiem, jak wielkie znaczenie dla polskich rodzin miał program 500 Plus – ocenił szef Platformy Obywatelskiej. Donald Tusk przekonywał, że „rząd...

zobacz więcej

To reakcja na słowa Izabeli Leszczyny (głównej ekonomistki PO), które padły w poniedziałek w wywiadzie dla TVN24.

– Właściwie ciężko powiedzieć czym jest 500 Plus. Nie poprawiło jakości życia tak naprawdę, bo jakość życia dziecka to jest dobra szkoła, ochrona zdrowia, nic takiego się nie stało – stwierdziła Izabela Leszczyna.

Zobacz także:   Komorowski: 500 plus to pozytywny dorobek PiS. Schetyna: to nie służy dzietności

To nie pierwszy raz, gdy PO uderza w świadczenie dla dzieci. Więcej na ten temat  TUTAJ.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej