RAPORT

Pogarda

Wiceminister z PiS udostępnił film z Tuskiem: „To nasz skarb”

Zapora na granicy z Białorusią (fot. PAP/Artur Reszko, PAP/Leszek Szymański)
Zapora na granicy z Białorusią (fot. PAP/Artur Reszko, PAP/Leszek Szymański)

Najnowsze

Popularne

Wiceminister spraw wewnętrznych Błażej Poboży z PiS udostępnił w sieci nagranie, na którym Donald Tusk zapewniał, że zapora na granicy z Białorusią nigdy nie powstanie. W tym samym czasie internauta może zobaczyć wysokie ogrodzenie, które jest już gotowe na odcinku ponad 100 km. „To nasz skarb” – pisze o Tusku przedstawiciel rządu.

Merkel zabrała głos ws. Polski. Waszczykowski: Jest skompromitowana

Angela Merkel przez trzy miesiące wojny unikała mediów. Teraz wypowiedziała się publicznie nie tylko na temat Ukrainy, ale również Rosji i Polski....

zobacz więcej

„Cały Tusk. Taki »lider« opozycji to nasz prawdziwy skarb” – napisał w mediach społecznościowych Poboży.

Udostępnił też nagranie z wypowiedzią Donalda Tuska. Szef Platformy Obywatelskiej zapewniał wyborców w październiku, że PiS gra tematem imigrantów, a zapora to temat zastępczy.

Zobacz także:   Tusk mówił, że zapora nigdy nie powstanie. Mocna odpowiedź Straży Granicznej

– Oni nie chcą zbudować żadnego muru; jakby chcieli, to by to zaczęli robić – przekonywał i dodawał, że zapora nigdy nie powstanie: „Oni udają, że zbudują wielki mur, a tak naprawdę chcą zrobić wielki wał”.

Na filmie udostępnionym przez Pobożego widać, że w czerwcu - pół roku po deklaracjach Tuska - zapora jest już w większości gotowa.

„Mamy już wykonane 120 km zapory na granicy z Białorusią. Tak, jak zakładaliśmy, prace budowlane powinny zakończyć się do końca miesiąca!” – zapewnił inny z przedstawicieli MSWiA Maciej Wąsik (PiS).

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej