RAPORT

Wojna na Ukrainie

Kevin Spacey oskarżony o napaści na tle seksualnym. Ofiary to trzech mężczyzn

Kevin Spacey (fot. Ernesto Ruscio/Getty Images)
Kevin Spacey (fot. Ernesto Ruscio/Getty Images)

Brytyjska Prokuratura Koronna poinformowała, że laureat Oscara, aktor Kevin Spacey został oskarżony o szereg przestępstw na tle seksualnym, w tym kilka napaści. Jego ofiarami padło – jak twierdzą śledczy – trzech mężczyzn.

Psychiatra: Johnny Depp przez narkotyki miał problemy z pamięcią

Psychiatra powołany przez prawników byłej żony Johnny'ego Deppa Amber Heard ujawnił w czasie zeznań długą listę leków i narkotyków, które zażywał...

zobacz więcej

Nagrodzony Oscarem aktor został oskarżony o cztery napaści seksualne na mężczyzn – przekazała w oświadczeniu – Rosemary Ainslie, szefowa wydziału ds. przestępstw specjalnych Prokuratury Koronnej.

„Został on również oskarżony o doprowadzenie osoby do udziału w czynności seksualnej bez zgody pokrzywdzonego. Zarzuty te są następstwem przeglądu dowodów zebranych przez policję metropolitalną w śledztwie” – dodaa Ainslie.

20 mężczyzn oskarża Spacey’a


Spacey, niegdyś jedna z największych gwiazd Hollywood, został usunięty z serialu telewizyjnego „House of Cards” i usunięty z filmu „Wszystkie pieniądze świata” po tym, jak wyszły na jaw oskarżenia o molestowanie seksualne.

W listopadzie 2017 r. londyński teatr Old Vic poinformował, że otrzymał 20 różnych sygnałów dotyczących niewłaściwego zachowania Spacey'ego od 20 mężczyzn, którzy mieli z nim kontakt w teatrze lub w związku z pracą w nim (w latach 1995-2013). 62-letni aktor, zdobywca Oscara za najlepszą rolę męską w filmie „American Beauty” i za rolę drugoplanową w filmie „Podejrzani” wcześniej zaprzeczył wszelkim oskarżeniom i utrzymuje, że jest niewinny.

Zobacz także: Will Smith przewidział koniec swojej kariery. Przerażająca narkotykowa wizja

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej