RAPORT

Wojna na Ukrainie

Olsztyn. W komisie samochodowym znaleziono zwłoki mężczyzn

Policja prowadzi w sprawie śledztwo (fot. Shutterstock)
Policja prowadzi w sprawie śledztwo (fot. Shutterstock)

W jednym z komisów samochodowych w Olsztynie policjanci odnaleźli w środę po południu ciała dwóch mężczyzn.

Makabryczny finał poszukiwań. Zwłoki dwóch kobiet w Bugu, jedne w stanie rozkładu

Prokuratura ustala okoliczności śmierci 46-latki, która utopiła się w Bugu w Wyszkowie. Zaparkowane nad brzegiem rzeki auto, w którym kobieta...

zobacz więcej

Podkom. Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji przekazał, że po godz. 16 dyżurny komendy miejskiej otrzymał informację o niebezpiecznie zachowującym się mężczyźnie, który może przebywać w okolicy ul. Lubelskiej. Zachowanie tego mężczyzny miało być „agresywne i dziwne”, a do zajścia miało dojść w okolicy jednego z komisów samochodowych.

– W celu sprawdzenia tej informacji na miejsce skierowano policyjny patrol, który po sprawdzeniu terenu znalazł w jednym z pomieszczeń komisu ciała dwóch mężczyzn w wieku około 50 lat – powiedział Prokopczyk. Na miejsce od razu skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą i technika kryminalistyki, którzy pod nadzorem prokuratora zabezpieczają ślady i prowadzą czynności w celu wyjaśnienia okoliczności śmierci obu mężczyzn.

– Dla dobra prowadzonych czynności obecnie nie informujemy o szczegółach tej sprawy – zastrzegł Prokopczyk. O zdarzeniu jako pierwsze poinformowało radio RMF FM, które podało, że przy jednym z mężczyzn policja znalazła broń.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej