RAPORT

Wojna na Ukrainie

Jechał ponad 200 km/h, bo „spieszył się po kwiaty na imieniny dla mamy” [WIDEO]

Mężczyzna dostał 2,5 tys. zł mandatu i 10 punktów karnych (fot. Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie)
Mężczyzna dostał 2,5 tys. zł mandatu i 10 punktów karnych (fot. Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie)

Policjanci z Piaseczna zatrzymali na obwodnicy Góry Kalwarii kierowcę, który dwukrotnie przekroczył prędkość, jadąc ponad 200 km/h. Funkcjonariuszom tłumaczył, że spieszył po kwiaty na imieniny dla mamy – poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie asp. Magdalena Gąsowska. Został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł i 10 punktami karnymi.

Wjechał na przejazd kolejowy mimo opuszczonych rogatek [WIDEO]

Mężczyzna wjechał na przejazd kolejowy pomimo opuszczonych rogatek i włączonej sygnalizacji o nadjeżdżającym pociągu. Policja opublikowała nagranie...

zobacz więcej

Policjanci piaseczyńskiej drogówki zauważyli w poniedziałek kierowcę opla, który przy ograniczeniu prędkości do 100 km/h jechał zdecydowanie za szybko w kierunku Otwocka.

Swój pojazd rozpędził do ponad 200 km/h, stwarzając zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też innych kierujących – podkreśliła asp. Magdalena Gąsowska.

– Wyczyn kierowcy zarejestrował policyjny wideorejestrator – przekazała.

– Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i zdjęcie nogi z gazu. Brawurę na drodze można przepłacić zdrowiem i życiem. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami – bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych – dodała rzeczniczka KPP w Piasecznie.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej