RAPORT

Pogarda

Aktor „Szczęk” szefem policji w mieście, gdzie kręcono film

Aktor ze „Szczęk” wybrał pracę w policji zamiast aktorstwa (fot.  FilmPublicityArchive/United Archives/Getty Images)
Aktor ze „Szczęk” wybrał pracę w policji zamiast aktorstwa (fot. FilmPublicityArchive/United Archives/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Aktor, który zagrał w „Szczękach”, zostanie szefem policji w mieście, gdzie kręcono film . Nie chodzi jednak o aktora, który w słynnym dreszczowcu kreował szefa lokalnej policji. Szefem policji będzie 56–letni Jonathan Searle, który w kultowym filmie zagrał dzieciaka pływającego z tekturową płetwą przymocowaną do deski, by z bratem wywołać panikę na plaży.

Urodziła na koncercie Metalliki. Luan przyszedł na świat przy dźwiękach „Enter Sandman”

Niedawny koncert Metalliki na stadionie Couto Pereira w Kurytybie w Brazylii przysporzył zespołowi kolejnego fana. Znajdująca się wśród...

zobacz więcej

Urodzony w Oak Bluffs na wyspie Martha's Vineyard, czyli filmowej Amity Island, Jonathan Searle nigdy nie przestał być wyspiarzem. Do policji wstąpił w 1986 r.

Teraz służy w stopniu sierżanta.
W rozmowie z „Vineyard Gazette” wyznał, że na swoje nowe stanowisko pracował „przez całą karierę”.

Na stronie „The Daily Jaws” zrzeszającej miłośników „Szczęk” zauważono, że w tej karierze Searle miał okazję zatrzymać dowcipnisia, który próbował wywołać panikę na plaży, wmawiając ludziom, że ze swojej łodzi wypatrzył parę ogromnych żarłaczy. Zdarzyło się to w 2008 r., a więc 33 lata po premierze „Szczęk”, w których – jak już wspomnieliśmy – Searle sam zagrał takiego dowcipnisia.

Przypomnijmy, że w filmie, który zarobił na całym świecie 472 mln dolarów, szefa lokalnej policji Martina Brody'ego zagrał zmarły w 2008 r. Roy Scheider. Według „New York Post” Searle ma nadzieję, że on sam nie będzie musiał walczyć z żadnymi morskimi bestiami i kolejne lata służby upłyną mu na łapaniu przestępców funkcjonujących „na suchym lądzie”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej