RAPORT

Wojna na Ukrainie

PERN uruchomił specjalny numer telefonu dla klientów z Ukrainy

PERN uruchomił specjalny numer telefonu dla klientów z Ukrainy (fot. pern.pl)
PERN uruchomił specjalny numer telefonu dla klientów z Ukrainy (fot. pern.pl)

W PERN uruchomiono specjalny numer telefonu dla klientów z Ukrainy, zainteresowanych realizacją usług w zakresie logistyki i magazynowania ropy naftowej oraz paliw.

Jakie szanse uchodźcy z Ukrainy mają na niemieckim rynku pracy?

Uchodźcy z Ukrainy mają duże szanse na rynku pracy w RFN, ponieważ większość z nich jest dobrze wykształcona, a w kraju brakuje wykwalifikowanych...

zobacz więcej

Jak ogłosiła na swojej stronie internetowej spółka, „kontakt handlowy dla klientów z Ukrainy”, w języku angielskim i polskim, dostępny będzie poprzez infolinię w dni robocze w godzinach 7-15.

Biuro prasowe PERN, odpowiadając w piątek na pytania PAP, poinformowało, że „numer telefonu dla kontrahentów z Ukrainy został uruchomiony, by uporządkować komunikację w tym obszarze”. „Nasze bazy paliwowe otrzymują zapytania, dotyczące różnych form współpracy od kontrahentów z Ukrainy” - wyjaśniła spółka.

MSZ Ukrainy pokazało listę hańby. Które firmy wciąż działają w Rosji?

„Wzywamy wszystkie światowe firmy do wycofania się z Rosji” – napisano na profilu ministerstwa spraw zagranicznych Ukrainy na Twitterze....

zobacz więcej

PERN zaznaczył przy tym, że ujednolicenie formuły kontaktu spowoduje, że „powstanie jedno miejsce agregujące tego typu prośby”, co przyspieszy i ułatwi uzyskanie odpowiedzi przez partnerów spółki.

PERN to państwowy podmiot, strategiczny dla bezpieczeństwa energetycznego Polski, zarządzający m.in. rurociągami tłoczącymi ropę naftowa do rafinerii PKN Orlen w Płocku i Grupy Lotos w Gdańsku, a także do dwóch rafinerii w Niemczech oraz posiadający bazy magazynowe surowca i paliw.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej