RAPORT

Wojna na Ukrainie

Brutalny gwałt na 86-latce. 37-latek miał zgwałcić krewną partnerki

Nie wiadomo dlaczego sprawca zgwałcił krewną swojej partnerki (fot. Shutterstock)
Nie wiadomo dlaczego sprawca zgwałcił krewną swojej partnerki (fot. Shutterstock)

37-letni mężczyzna został zatrzymany za gwałt ze szczególnym okrucieństwem 86-letniej kobiety. Ofiara, która została bardzo poważnie pobita, była bliską krewną partnerki sprawcy. Podejrzany nie przyznał się do winy.

Ukradli niemieckim celnikom miliony euro. W końcu wpadli [WIDEO]

Policjanci dolnośląskiego CBŚP i „pezety” Prokuratury Krajowej rozwiązali sprawę kradzieży z włamaniem do niemieckiego Urzędu Celnego. Do zdarzenia...

zobacz więcej

– Do gwałtu 86-letniej mieszkanki Kołobrzegu doszło 17 maja. Pokrzywdzona została także pobita i ze złamaniem dwóch żeber została przewieziona do szpitala, gdzie nadal przebywa. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez lekarzy, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – powiedział prok. Ryszard Gąsiorowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

Jak nieoficjalnie ustaliła PAP, powołując się na źródła zbliżone do śledztwa, kobieta znała 37-latka. To partner osoby z rodziny pokrzywdzonej. – 37-letni Patryk M. został zatrzymany i usłyszał zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem. Został przesłuchany. Nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Odmówił składania wyjaśnień – przekazał prok. Gąsiorowski.

Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu złożyła do sądu wniosek o trzymiesięczny areszt podejrzanego. Za gwałt ze szczególnym okrucieństwem grozi kara od 5 do 15 lat więzienia.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej