RAPORT

Pogarda

Autobus szkolny zderzył się z ciężarówką, są poszkodowani

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (fot.  PAP/Darek Delmanowicz)
Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (fot. PAP/Darek Delmanowicz)

Najnowsze

Popularne

Na drodze gminnej w miejscowości Krubki-Górki pod Wołominem (Mazowieckie) doszło do zderzenia autobusu szkolnego z samochodem ciężarowym – poinformowała sierż. sztab. Monika Kaczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Dodała, że dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu zaopiekowały się nimi służby ratownicze.

Groźny wypadek posła PiS. Jest w ciężkim stanie

„Poseł okręgu płockiego Waldemar Olejniczak uległ poważnemu wypadkowi” – poinformował serwis radio7.pl. Do zdarzenia doszło w okolicach Modlina....

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 14 na drodze gminnej w miejscowości Krubki-Górki pod Wołominem. Zderzył się autobus szkolny z samochodem ciężarowym.

W busie szkolnym kierowca przewoził piątkę dzieci. – Dwie osoby zostały poszkodowane, przyjechały służby ratownicze – wyjaśniła sierż. sztab. Monika Kaczyńska . Dodała, że poszkodowani nie zostali zabrani do szpitala.

– Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jednak nikogo nie zabrał – podała.

Funkcjonariusze na miejscu ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prawdopodobniej kierujący autokarem uderzył w tył stojącej ciężarówki.

Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej