RAPORT

Wojna na Ukrainie

Nauczycielka uprawiała seks z uczennicą. Doniósł mąż

Olivia Ortz została aresztowana (fot. New Wilmington Police Department)
Olivia Ortz została aresztowana (fot. New Wilmington Police Department)

Kierowniczka chóru w liceum w amerykańskim stanie Pensylwania została aresztowana pod zarzutem stosunków seksualnych z nieletnią uczennicą. Władze zaalarmował mąż kobiety.

Gwałty i ataki w przewozach na aplikację. Prokuratura o statystykach

Wśród kierowców działających w oparciu o aplikacje mobilne podejrzanych o przestępstwa na tle seksualnym nie ma obywateli polskich i ukraińskich....

zobacz więcej

26-letnia Olivia Ortz została aresztowana w poniedziałek. Zarzucono jej dwa przypadki stosunków seksualnych z 17-letnią uczennicą Wilmington Area High School w mieście New Wilmington.

Kobietę wsypał jej mąż, współpracujący ze szkolnym wydziałem muzycznym. Po powrocie z Florydy znalazł na ipadzie żony wiadomości wskazujące na jej sprzeczne z prawem relacje z nastolatką i powiadomił o tym dyrektora szkoły.

Śledczy dotarli do ponad stu wiadomości chórzystki i jej uczennicy. Para miała posługiwać się kodem, na wypadek gdyby ich związek został odkryty.

Podczas przesłuchania 17-latka przyznała, że pod nieobecność męża nauczycielki chodziła do ich domu, gdzie uprawiała seks z kobietą. Miała też powiedzieć, że są zakochane i dalej się komunikują.

Ortz trafiła do aresztu hrabstwa Lawrence. Sąd wyznaczył kaucję w wysokości 150 tysięcy dolarów. Wstępne przesłuchanie przed sądem ma się odbyć 25 maja.

Co ciekawe, poprzednik Ortz w chórze, 37-letni Jonathan Priano, również ma postawione zarzuty niewłaściwego zachowania w stosunku do uczniów. Ma odpowiedzieć za 10 przypadków napaści na tle seksualnym i dwa przypadki nielegalnego kontaktu z nieletnimi. Miał mieć skłonność do łaskotania stóp uczniów. Sprawa karna jest w toku.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej