RAPORT

Wojna na Ukrainie

Londyn: 21-letnia Polka śmiertelnie dźgnięta nożem

Tragedia w Londynie(fot. London Police)
Tragedia w Londynie(fot. London Police)

21-letnia Polka została śmiertelnie dźgnięta nożem w alejce w pobliżu szkoły w dzielnicy South Ealing w zachodnim Londynie – poinformowała policja. W związku z tą sprawą zatrzymano 29-letniego mężczyznę.

Tragiczna śmierć polskiej lekarki w Londynie. Nie dotarła do pacjentów

Tragiczny wypadek na ulicach Londynu. W stolicy Wielkiej Brytanii zginęła polska lekarka. Ofiara to 41-letnia Marta Krawiec – podała londyńska...

zobacz więcej

Do zabójstwa doszło krótko po północy z poniedziałku na wtorek. Ofiara zmarła na miejscu.

O zabójstwie policja informowała już we wtorek, ale dopiero w środę, po skontaktowaniu się z rodziną zamordowanej, podała do publicznej wiadomości personalia ofiary. Ofiara napaści to Polka Anna Jędrkowiak.

Działania i apel policji


Policja przekazała, że w związku z tą sprawą we wtorek najpierw zatrzymano, a następnie wypuszczono bez postawienia zarzutów 20-letniego mężczyznę. Potem aresztowano pod zarzutem zabójstwa 29-latka, który przebywa w policyjnym areszcie.

Londyńska policja informuje, że ofiara i zatrzymany się znali. Apeluje do wszystkich, którzy mogli być świadkami bądź przypadkowo zarejestrować jakieś podejrzane zdarzenie na monitoringu domowym o zgłoszenie się.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej