RAPORT

Wojna na Ukrainie

Żaryn: Kreml wykorzysta każdą uległość i rysę w reakcji na wojnę przeciw Ukrainie

Rosyjski imperializm sam się nie zatrzyma – ostrzega rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych (fot  Mikhail Svetlov/Getty Images)
Rosyjski imperializm sam się nie zatrzyma – ostrzega rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych (fot Mikhail Svetlov/Getty Images)

Zachód nie może popełnić błędu naiwności. Rosja musi zostać zatrzymana, rosyjski imperializm sam się nie zatrzyma – napisał na Twitterze rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

WOJNA NA UKRAINIE

Rzecznik ocenił, że pomimo rosyjskiej napaści na Ukrainę, prowadzenia okrutnej wojny, popełnianych zbrodni, także ocenianych jako ludobójstwo, używania metod walki zakazanych przez prawo - wciąż na Zachodzie znajdują się środowiska, które dbają o interesy i wizerunek Rosji.

„Kreml wykorzysta każdą uległość i rysę w reakcji na wojnę przeciwko Ukrainie. W chwili obecnej decydują się nie tylko losy UA, ale też innych państw, które mogą być ofiarą imperializmu Rosji w przyszłości” – przestrzegł na Twitterze Żaryn. Podkreślił, że „Zachód nie może popełnić błędu naiwności. Rosja musi zostać zatrzymana, rosyjski imperializm sam się nie zatrzyma”. Przeczytaj także: „Tacie też tak zrobimy”. Rosjanin opowiada matce wstrząsające szczegóły tortur

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej