RAPORT

Pogarda

Nowe doniesienia o chorobie Putina. „Trafił do szpitala, przeszedł operację”

Władimir Putin ma nowotwór? (fot. EPA/MIKHAEL KLIMENTYEV/SPUTNIK/ PAP/EPA)
Władimir Putin ma nowotwór? (fot. EPA/MIKHAEL KLIMENTYEV/SPUTNIK/ PAP/EPA)

Najnowsze

Popularne

Zdaniem włoskiego dziennika „La Stampa” Władimir Putin był hospitalizowany. Rokowania co do stanu zdrowia rosyjskiego przywódcy, określanego coraz częściej mianem „zbrodniarza wojennego”, mają być znane w ciągu kilku dni.

„Cały świat jest przeciwko nam”. Rosjanie w szoku po słowach eksperta w TV

Rosyjska propaganda od ponad dwóch miesięcy wmawia obywatelom, że ich „operacja” na Ukrainie przebiega świetnie i zgodnie z planem. Tymczasem jeden...

zobacz więcej

O zdrowiu Władimira Putina krąży wiele legend. Ciężko ustalić, które z nich są prawdziwe, bo rosyjscy urzędnicy mają zakaz ujawniania szczegółów dotyczących stanu zdrowia swojego przywódcy.

Gdy Putin pojawił się ostatnio publicznie, mało się ruszał, a gdy wstał, przemieszczał się dość wolno. Machał tylko lewą ręką i nią też składał kwiaty.

Zobacz także:  Bandycki ostrzał Donbasu. Wśród ofiar Rosjan dziecko

Gdy 69-latek siedział wśród rosyjskich wojskowych, wiekowi weterani II wojny światowej byli ubrani jedynie w mundury, a Putin przykrył sobie nogi kocem.

Teraz włoski dziennik nie tylko potwierdza rewelacje o nowotworowej chorobie Władimira Putina, ale informuje dodatkowo o rzekomej hospitalizacji Rosjanina.

Jest przełom w sprawie Grodzkiego. Senat zajmie się wnioskiem prokuratury

Prokuratura od ponad roku chce postwić zarzuty marszałkowi Senatu Tomaszowi Grodzkiemu, ale polityka PO chroni immunitet. Po kilkunastu miesiącach...

zobacz więcej

Putin chory. Co mu jest?


Gdyby Władimir Putin nie wrócił szybko do zdrowia, rosyjska propaganda ma wykorzystać przygotowane wcześniej filmy. Nagrania są gotowe do emisji i mają służyć utrzymywaniu społeczeństwa w przekonaniu, że Putin wciąż jest pełen sił i energii.

Powołując się na swoich informatorów w rosyjskich służbach specjalnych, dziennikarze donoszą o nocnej operacji nowotworu, jaką miał przejść właśnie Władimir Putin w jednym z moskiewskich szpitali.

Zobacz także:   Zełenski: Ukraińscy bohaterowie są potrzebni Ukrainie żywi [WIDEO]

Dalsze rokowania mają być znane w ciągu najbliższych pięciu dni.

Włoskie media przypominają też o doniesieniach niezależnego portalu „Projekt”. Dziennikarze śledczy ustalili, że Putinowi w ostatnich latach towarzyszą liczni lekarze, m.in. onkolog Jewgienij Seliwanow. Miał on wielokrotnie odwiedzać Putina w jego rezydencji w Soczi.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej