RAPORT

Wojna na Ukrainie

Ochman: Spełniam swoje marzenia

To już dziś. Od godzinie 21 rozpocznie się w Turynie finał Eurowizji. Polskę reprezentować będzie Krystian Ochman, który wykona piosenkę River. Polak jest typowany jako jeden z faworytów do zwycięstwa. – Nie myślę o tym, które zajmę miejsce – powiedział w programie „Gość Wiadomości” na antenie TVP Info wokalista.

Wielki finał Eurowizji w Turynie. Hiszpański dziennikarz: Ochman ma najlepszy głos

Ochman jest najlepszym piosenkarzem; ma najlepszy głos ze wszystkich – powiedział portalowi tvp.info Juan M. Fernández, dziennikarz portalu „El...

zobacz więcej

Pytany o tremę przed występem Ochman stwierdził, że chce „po prostu dobrze wypaść na scenie”. – O faworytach mówią bukmacherzy, a oni nie zawsze się znają. Co ma być to będzie, mam nadzieję, że wypadnę dobrze na scenie – mówił.

Zapytany o to, kto w jego odczuciu jest faworytem konkursu, odpowiedział, że „wszyscy konkurenci są wspaniali”. – Nie ma między nimi rywalizacji. Gdybym miał wybierać, to oddałbym swój głos Ukrainie – dodał.

Swój start w Eurowizji nazwał spełnieniem marzeń. – Zawsze marzyłem o tym, żeby śpiewać. Muzyka była obecna w moim życiu od zawsze, a od trzeciej klasy liceum zacząłem ją traktować jeszcze poważniej – zdradził.

Eurowizja 2022: Gdzie oglądać?


O wynikach Eurowizji 2022 zdecydują głosy jury i widzów. Nie można jednak głosować na reprezentanta własnego państwa. Polacy mogą oddać głos na Krystiana Ochmana, jeśli posiadają inny numer niż polski; pod warunkiem też, że numer, z którego wysyłają SMS-a należy do operatora komórkowego w państwie uczestniczącym w głosowaniu. By oddać głos na Ochmana należy wpisać – „23”. Głosowanie ruszy po występie ostatniego państwa i potrwa około 15 minut. Konkurs będzie można śledzić w TVP1 i TVP Polonia oraz na vod.tvp.pl. Początek o godz. 21.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej