RAPORT

Wojna na Ukrainie

„Wrzucałem cywilów do okopów i strzelałem w głowy. Błagali, płakali, ale i tak do nich strzelałem”

Rosyjscy najeźdźcy wciąż morduja ludność cywilną (fot. twitter.com/ZelenskyyUa)
Rosyjscy najeźdźcy wciąż morduja ludność cywilną (fot. twitter.com/ZelenskyyUa)

Ja tutaj strzelam do cywilów. Mogę wziąć człowieka i bam mu w głowę z kałasznikowa, czy karabinu maszynowego – mówił żonie 27-letni rosyjski żołnierz walczący na Ukrainie. Nagranie ujawniła Służba Bezpieczeństwa Ukrainy. Żołnierz przyznaje, że mu się w głowie poje…ło.

Szokująca rozmowa rosyjskiego żołdaka z matką. Służby ujawniły nagranie

Musimy zabić wszystkich, dzieci i kobiety. Ukraina powinna być zmieciona z powierzchni ziemi – mówi na nagraniu ujawnionym przez ukraińskie służby...

zobacz więcej

Raport: Wojna na Ukrainie

Według SBU żołnierz przebywa obecnie w okolicy Chersonia. Podczas rozmowy z żoną, mówi, że twierdzi, że nie chce mówić co robi na froncie. – Strzelam do cywilów. Po co ci to wiedzieć? – dopytuje się.

Żona odpowiada, że ma nadzieję, że on nie walczy. – Słoneczko moje. Oczywiście, że walczę… Mogę wziąć człowieka i bam mu w głowę. Z kałasznikowa …z PKM (karabinu maszynowego- red.) mogę trafić 100 ludzi – opowiada. – Nie wierzysz?... Stałem się tutaj je..ym imbecylem. W głowie mi się po..ło – dodaje.

SBU ujawnia szokujące nagranie z żoną rosyjskiego żołnierza. „Patrzyłabym im w oczy...”

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy ujawniła rozmowę telefoniczną rosyjskiego żołnierza i jego żony. „Rosjanie wzywają swoich bliskich (żołnierzy) do...

zobacz więcej

–Jak będziemy teraz żyć dalej? – pyta zasmucona kobieta.

– Mogę strzelać w głowę. Nie boję się – rzuca jej mąż.

– Jesteś z tego dumny? – dopytuje się żona.

– Nie jestem. Po prostu mam to wszystko w du…– podkreśla żołdak.

Rosjanin dodaje, że wróci do domu cały i zdrowy. I będzie patrzeć jak dorasta jego syn. Po czym wraca do wydarzeń na froncie. – Wrzucałem cywilów do okopów i strzelałem wszystkim w głowy. Zabiłem ich. Płakali i błagali, ale i tak do nich strzelałem – relacjonuje, bez większych emocji. – Nie proś mnie, abym był dobrym (facetem). Jestem twój. Może wrócę do domu jako je..y imbecyl – mówi.

Żołnierz opowiada jeszcze jak zmuszał cywilów do klęczenia i kazał im krzyczeć „russia forever”. – A oni krzyczeli – dodaje.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej