RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Zabójstwo na Nowym Świecie. Policja szuka tego mężczyzny

Rozpoznajesz go? Zgłoś się na policję (fot. policja.pl)
Rozpoznajesz go? Zgłoś się na policję (fot. policja.pl)

Najnowsze

Popularne

Warszawska policja prowadzi postępowanie dotyczące zabójstwa na Nowym Świecie, do którego doszło w nocy 8 maja. Funkcjonariusze poszukują mężczyzny biorącego udział w tym zdarzeniu. Opublikowali jego zdjęcia i proszą o kontakt.

Warszawa: Nożownik zaatakował na Nowym Świecie. Ofiara nie żyje

W nocy z soboty na niedzielę do sklepu przy Nowym Świecie w Warszawie wszedł ranny mężczyzna. Mimo udzielonej pomocy medycznej zmarł w szpitalu -...

zobacz więcej

W nocy z soboty na niedzielę na róg ul. Foksal i Nowego Światu zaatakowany nożem został mężczyzna; ofiara zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Jak poinformowała policja, wizerunek jednego z uczestników zdarzenia zarejestrowała kamera. Mężczyzna w krótkich, ciemnych włosach, z widocznym zarostem tego dnia był ubrany w spodnie koloru czarnego, bluzę koloru czarnego z dwoma paskami koloru białego wzdłuż rękawów oraz buty koloru czarnego – opisuje stołeczna policja.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policją pod numerem tel. 47-72-391-50, Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa I, tel. 47-72-391-30 lub 47-72-391-32, z prowadzącym postępowanie nr tel. 47-72-391-14 lub numerem alarmowym 112.

Więcej zdjęć poszukiwanego mężczyzny udostępniono na stronach policji.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej